مشاهده خبر

تعداد بازدید:54

آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار

نماینده مردم شهریار در شورای اسلامی این شهرستان در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، از آغاز ساخت بیمارستان تخصصی قلب شهید رجایی تا یک ماه آینده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، میلاد اسماعیل‌زاده عضو شورای اسلامی شهریار از قاب «سلام تهران» به سؤالات، پیامک‌ها و انتقادات شهروندان شهرستان شهریار پاسخ داد.

اسماعیل‌زاده در پاسخ به سؤال یکی از بینندگان سلام تهران مبنی بر صدور مجوز ساخت برای ساختمان‌هایی با طبقات زیاد در این شهرستان، گفت: کمبود سرانه‌ها در شهریار باعث شده که سقف آسمان آن تا ۳ طبقه باشد. ارائه راهکار برای این موضوع در طرح تفصیلی سال ۱۴۰۲ لحاظ شده است و در همان سال به نهادهای اجرایی و ذیربط ابلاغ می‌گردد.

وی تأخیر در اتمام پروژه بازار بزرگ قائم شرکت فولاد در شهریار را، بدهی هنگفت پیمانکار به بانک اعلام کرد و افزود: با اینکه مشکل مجوز گودبرداری برطرف شده اما پیمانکار هنوز به تعهدات خود عمل نکرده است، و در تلاشیم تا این پروژه به تملک شهرداری بازگردد.

نماینده شورای شهریار با اشاره به کمبود سرانه درمانی در این شهرستان، اظهار داشت: در دوره پنجم شورا، مجوز تغییر کاربری ۲ ملک برای مرکز درمانی صادر شد و هم اکنون نیز پیگیر احداث بیمارستان تخصصی قلب شهید رجایی در شهریار هستیم که در یک ماه آینده با صدور پروانه ساخت، کلنگ آن بر زمین زده می‌شود. 

اسماعیل‌زاده در پاسخ به انتقاد یکی از شهروندان شهریاری در خصوص وضع خیابان سردار، گفت: این خیابان به تازگی احداث شده است و ماشین‌های سنگین که قصد عبور از کمربندی را دارند، از این خیابان می‌گذرند؛ اما تا حد امکان فضای سبز و پارک‌های محلی در اطراف آن احداث شده است.
شهروندان شهریار می‌توانند تا پایان هفته جاری، مشکلات و مطالبات خود را برای پیگیری در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما با شماره پیامک 10000519 در میان بگذارند.

گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی با اجرای مصطفی امامی و صدیقه مرادی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

آخرین اخبار

برای اولین بار در رسانه ملی پخش همزمان یک مسابقه از دو شبکه تلویزیونی واکاوی و تحلیل قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت به روایت "سرچشمه" هشدار پلیس به موتورسواران؛ "پوشاندن پلاک" منجر به توقیف فاتح کادارام برای علی به یاد سلیمانی آبراهام، ابراهیم نیست چگونگی کنترل ذهن در برنامه"به خانه بر می گردیم" " قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع) فردا و پس فردا اوج مراسمات در سطح معابر پایتخت جزئیاتی از عملیات مهندسی منافقین در مستند"هاری" بازپخش گفتگوی زنده یاد دکتر عادل آذر بررسی وضعیت راه های مواصلاتی کشور زندگی مجاهدانه شیخ فضل الله نوری در مستند "مشروعه بردار حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) میزبان عطر عاشقی می شود همایش شیرخوارگان حسینی در آستان عبدالعظیم (ع) تاریخچه عزاداری محرم در ایران به روایت"معزا" داستان یک شهر به پایان رسید، بازپخش رسم عاشقی در ماه محرم روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق بررسی سیل فیروزکوه و امامزاده داوود (ع) در "برنامه تهران ۲۰" سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما فقر فروش در شبکه پنج ویژه برنامه های شبکه پنج در ماه محرم فیلم سینمایی جدید «منافق» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «زباله» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «دوست ربات من» پنج‌شنبه 6 مرداد اشکان اشتیاق مهمان امشب «شب فیروزه‌ای»/ از «سه در چهار» تا «پلاک 13» تماشای "سه کله پوک" از آنتن شبکه پنج تماشای "خشت خصم" چالش‌های فدراسیون فوتبال در روزهای منتهی به جام جهانی تقدیر از شبکه پنج سیما در جشنواره فناوری نانو و رسانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها