مشاهده خبر

تعداد بازدید:26

ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد

خبرنگار و فعال اجتماعی سلام تهران در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، مهمترین مشکلات شهرستان شهریار را بازگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، حمید تات در تماس تلفنی با برنامه «سلام تهران» درباره مهمترین مشکلات شهرستان شهریار گفت: ترافیک ۲ ساله باغستان و خروجی شهر به دپو معروف است که شهرداری منطقه ۲۱ باید برای رفع این معضل همت مضاعفی داشته باشد. 

تات وضع آسفالت ورودی شهریار که روزانه بیش از ۷۰ هزار تردد در آن انجام می‌شود را نامناسب دانست و افزود: مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه هم از مشکلات قدیمی در این منطقه است.
شهرستان شهریار در غرب تهران قرار دارد و متشکل از ۷ شهر، 6 دهستان و حدود 50 روستا و شهرک مسکونی است. 
شهروندان شهریار می‌توانند تا پایان هفته جاری، مشکلات و مطالبات خود را برای پیگیری در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما با شماره پیامک 10000519 در میان بگذارند. سلام تهران در دو هفته گذشته نیز مسائل و مشکلات شهرستان‌های پردیس و شهرری را از مسئولان استان و این دو شهرستان پیگیری کرده بود.

گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... با اجرای مصطفی امامی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

آخرین اخبار

برای اولین بار در رسانه ملی پخش همزمان یک مسابقه از دو شبکه تلویزیونی واکاوی و تحلیل قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت به روایت "سرچشمه" هشدار پلیس به موتورسواران؛ "پوشاندن پلاک" منجر به توقیف فاتح کادارام برای علی به یاد سلیمانی آبراهام، ابراهیم نیست چگونگی کنترل ذهن در برنامه"به خانه بر می گردیم" " قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع) فردا و پس فردا اوج مراسمات در سطح معابر پایتخت جزئیاتی از عملیات مهندسی منافقین در مستند"هاری" بازپخش گفتگوی زنده یاد دکتر عادل آذر بررسی وضعیت راه های مواصلاتی کشور زندگی مجاهدانه شیخ فضل الله نوری در مستند "مشروعه بردار حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) میزبان عطر عاشقی می شود همایش شیرخوارگان حسینی در آستان عبدالعظیم (ع) تاریخچه عزاداری محرم در ایران به روایت"معزا" داستان یک شهر به پایان رسید، بازپخش رسم عاشقی در ماه محرم روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق بررسی سیل فیروزکوه و امامزاده داوود (ع) در "برنامه تهران ۲۰" سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما فقر فروش در شبکه پنج ویژه برنامه های شبکه پنج در ماه محرم فیلم سینمایی جدید «منافق» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «زباله» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «دوست ربات من» پنج‌شنبه 6 مرداد اشکان اشتیاق مهمان امشب «شب فیروزه‌ای»/ از «سه در چهار» تا «پلاک 13» تماشای "سه کله پوک" از آنتن شبکه پنج تماشای "خشت خصم" چالش‌های فدراسیون فوتبال در روزهای منتهی به جام جهانی تقدیر از شبکه پنج سیما در جشنواره فناوری نانو و رسانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها