مشاهده خبر

تعداد بازدید:33

عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم

از مسافرینی که در سکو و در قطارهای ما معطل ماندند معذرت می خواهم

شب گذشته برنامه"تهران 20"، با حضور"علی عبداله پور" مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران به بررسی نقص فنی تردد قطار های خط ۴ مترو تهران پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما علی عبداله پور در خصوص اختلالی که صبح شنبه در خط 4 مترو تهران اتفاق افتاده بود گفت: ساعت نزدیک به 7:05 بود که یکی از قطار ها در ورودی ایستگاه تئاترشهر در خط 4 با درگیری ترمز مواجه و متوقف شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ادامه داد: سیستم حرکتی قطارها به صورتی هست که وقتی دچار اختلالی می شوند برای حفظ ایمنی جان مسافران، قطار متوقف می شود تا عملیات آزاد سازی ترمز انجام شود.
علی عبداله پور در ادامه افزود: برای رفع این مشکل قطار دیگری را از پشت به قطار غیرفعال متصل کردیم تا آن را به سمت اولین ایستگاه هول دهد. این عملیات یک عملیات فنی و در عین حال ظریف است چراکه باید طوری به قطار آسیب دیده ضربه وارد شود که برای مسافران و بدنه قطار مشکلی پیش نیاید، همچنین ضربه وارد شده نباید خیلی هم ضعیف باشد تا اتصال به درستی صورت گیرد. در نهایت با این اقدام قطار به سمت ایستگاه آورده شد و مسافران از قطار خارج شدند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: می دانم که تحمل این شرایط در قطار، سخت است در این خصوص از تمامی افرادی که در قطارهای ما و در سکوهای ما معطل شدند، معذرت می خواهم، اما سعی من و همه همکارانم در این بود که سریع تر مشکل را برطرف کنیم.
در این میان "ابوالقاسم رحمانی" خبرنگار و پژوهشگری که به تازگی از خشکی زاینده رود و مطالبات کشاورزان اصفهانی گزارشی میدانی تهیه کرده بود طی مکالمه تلفنی مهمان دیگر برنامه " تهران 20" شد.
وی ضمن اطلاع رسانی از وضعیت موجود در تجمع مردم اصفهان در زاینده رود خشک شده افزود: متاسفانه شرکت های صنعتی آب بر بزرگی که در اصفهان مشغول به فعالیت هستند، هم اکنون در ساکت ترین حالت ممکن قرار دارند و هیچ واکنشی در قبال اعتراض جمعی کشاورزان نشان نمی دهند.

آخرین اخبار

برای اولین بار در رسانه ملی پخش همزمان یک مسابقه از دو شبکه تلویزیونی واکاوی و تحلیل قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت به روایت "سرچشمه" هشدار پلیس به موتورسواران؛ "پوشاندن پلاک" منجر به توقیف فاتح کادارام برای علی به یاد سلیمانی آبراهام، ابراهیم نیست چگونگی کنترل ذهن در برنامه"به خانه بر می گردیم" " قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع) فردا و پس فردا اوج مراسمات در سطح معابر پایتخت جزئیاتی از عملیات مهندسی منافقین در مستند"هاری" بازپخش گفتگوی زنده یاد دکتر عادل آذر بررسی وضعیت راه های مواصلاتی کشور زندگی مجاهدانه شیخ فضل الله نوری در مستند "مشروعه بردار حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) میزبان عطر عاشقی می شود همایش شیرخوارگان حسینی در آستان عبدالعظیم (ع) تاریخچه عزاداری محرم در ایران به روایت"معزا" داستان یک شهر به پایان رسید، بازپخش رسم عاشقی در ماه محرم روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق بررسی سیل فیروزکوه و امامزاده داوود (ع) در "برنامه تهران ۲۰" سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما فقر فروش در شبکه پنج ویژه برنامه های شبکه پنج در ماه محرم فیلم سینمایی جدید «منافق» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «زباله» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «دوست ربات من» پنج‌شنبه 6 مرداد اشکان اشتیاق مهمان امشب «شب فیروزه‌ای»/ از «سه در چهار» تا «پلاک 13» تماشای "سه کله پوک" از آنتن شبکه پنج تماشای "خشت خصم" چالش‌های فدراسیون فوتبال در روزهای منتهی به جام جهانی تقدیر از شبکه پنج سیما در جشنواره فناوری نانو و رسانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها