مشاهده خبر

تعداد بازدید:27

عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم

از مسافرینی که در سکو و در قطارهای ما معطل ماندند معذرت می خواهم

شب گذشته برنامه"تهران 20"، با حضور"علی عبداله پور" مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران به بررسی نقص فنی تردد قطار های خط ۴ مترو تهران پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما علی عبداله پور در خصوص اختلالی که صبح شنبه در خط 4 مترو تهران اتفاق افتاده بود گفت: ساعت نزدیک به 7:05 بود که یکی از قطار ها در ورودی ایستگاه تئاترشهر در خط 4 با درگیری ترمز مواجه و متوقف شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ادامه داد: سیستم حرکتی قطارها به صورتی هست که وقتی دچار اختلالی می شوند برای حفظ ایمنی جان مسافران، قطار متوقف می شود تا عملیات آزاد سازی ترمز انجام شود.
علی عبداله پور در ادامه افزود: برای رفع این مشکل قطار دیگری را از پشت به قطار غیرفعال متصل کردیم تا آن را به سمت اولین ایستگاه هول دهد. این عملیات یک عملیات فنی و در عین حال ظریف است چراکه باید طوری به قطار آسیب دیده ضربه وارد شود که برای مسافران و بدنه قطار مشکلی پیش نیاید، همچنین ضربه وارد شده نباید خیلی هم ضعیف باشد تا اتصال به درستی صورت گیرد. در نهایت با این اقدام قطار به سمت ایستگاه آورده شد و مسافران از قطار خارج شدند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: می دانم که تحمل این شرایط در قطار، سخت است در این خصوص از تمامی افرادی که در قطارهای ما و در سکوهای ما معطل شدند، معذرت می خواهم، اما سعی من و همه همکارانم در این بود که سریع تر مشکل را برطرف کنیم.
در این میان "ابوالقاسم رحمانی" خبرنگار و پژوهشگری که به تازگی از خشکی زاینده رود و مطالبات کشاورزان اصفهانی گزارشی میدانی تهیه کرده بود طی مکالمه تلفنی مهمان دیگر برنامه " تهران 20" شد.
وی ضمن اطلاع رسانی از وضعیت موجود در تجمع مردم اصفهان در زاینده رود خشک شده افزود: متاسفانه شرکت های صنعتی آب بر بزرگی که در اصفهان مشغول به فعالیت هستند، هم اکنون در ساکت ترین حالت ممکن قرار دارند و هیچ واکنشی در قبال اعتراض جمعی کشاورزان نشان نمی دهند.

آخرین اخبار

جوابیه شبکه پنج به اظهارات بهروز افخمی خبر خوش برای بهبود ناوگان حمل‌ونقل عمومی سالار عقیلی و رابعه مدنی امشب مهمان «مهربانو» می شوند خبرهای خوش از پروژه مترو برای مردم اسلامشهر آموزش‌وپرورش، مهم‌ترین متولی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی «امیر نوری» پیشکسوت گوینده رادیو به «پرنیان صدا» می‌آید حرم مطهر امام خمینی (ره) میزبان «عطر عاشقی» سوییپر، هویت گم‌شده نوجوانان سرپناه‌های بیشتر پشت پرده نگاه متولیان امر کامیون های دپو شده در گمرک پرده‌برداری از راز تصادف‌های زنجیره‌ای عجیب تهران/ اعطای مرخصی تشویقی به سربازان پایتخت به مناسبت روز مادر گران شدن بنزین، شایعه یا واقعیت؟ بیان روایتی متفاوت از جنگ تحمیلی تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده های طیور ادامه خواهد داشت روایتی متفاوت از انتظار در قاب مستند چشم به راه «شهرک رنگین کمان» با موضوع همه گیری بیماری بی‌تدبیری، مهم‌ترین دلیل تشدید آلودگی هوا/ خبر خوش تخصیص بودجه برای حل مشکل آلودگی تحلیل و تبیین رویکرد کشورهای جهان به صنعت «رمز و ارز»ها آخرین وضعیت فرهنگی کشور در برنامه دستخط راوی "شب بخیر کوچولو" مهمان پرنیان صدا می شود/ خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ استشمام عطر عاشقی از شهر مقدس قم / تبیین بسترسازی امر ظهور در عطر عاشقی پروژه مترو ورامین در یک قدمی بهره‌برداری تقویت سیستم ایمنی بدن در آلودگی هوا فراز و نشیب استقلال در کورس قهرمانی راه اندازی واحد موشکی در سالهای دفاع مقدس نظام ارجاع مبتنی بر پزشک خانواده دردسر های شیرین سریال نوروزی شبکه پنج شد میوه را جایگزین وعده‌های غذایی نکنید بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری اخلاص، رمز رستگاری خادم امام بود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها