مشاهده خبر

تعداد بازدید:466
اسلایدر

اسلایدر برنامه آشپزی با مامان

مسابقه جذاب و سرگرم کننده" آشپزی با مامان" در در حال پخش از شبکه پنج سیما می باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مسابقه با رویکرد احیاء ارزش ها و سنت های فراموش شده و تاکید بر تقدس جایگاه مادر در فرهنگ ایرانی– اسلامی در هر قسمت میزبان دو گروه مادر و فرزندان (فرزندان دختر یا پسر در گروه سنی 15تا 45 سال) خواهد بود. در مسابقه آشپزی با مامان پخت یک غذای ایرانی با مواد غذایی ساده و کم هزینه در دستور کار گروه های شرکت کننده قرار می گیرد. گپ و گفت با مادران، چالش ها و آشپزی فرزندان و... از جذابیت های بصری  این مسابقه است. وظیفه داوری رقابت ها‌‌، اعلام برند و جایزه نقدی و نفیس هر قسمت برعهده سرآشپز برنامه خواهد بود.
مسابقه" آشپزی با مامان" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی علیرضا سلطانی و کارگردانی محمد رجایی با الهه پرسون مهمان خانه مخاطبان می شود. این برنامه در 52 قسمت از در حال پخش می باشد.
 

آخرین اخبار

فصل جدید" سرچشمه" روی آنتن شبکه پنج سدسازی و انتقال آب بین حوزه‌ای باید متوقف شود لزوم تغییر مسیر از مدرک‌گرایی به مهارت‌آموزی تماشای «دیار من، دورجین» شرایط برای فرزندآوری زنان فراهم شود معلولین افراد بی‌مهارتی نیستند شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها