مشاهده خبر

تعداد بازدید:13

ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی

رضا یزدانی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «سلام تهران»، با تشریح فراز و فرودهای بازیگری در شرایط کرونا، روایتگر خاطره‌ای از تشابه اسم و فامیلی خودش با یک خواننده و کشتی‌گیر شد.

وی گفت: بسیار پیش آمده که مردم مرا با این دو چهره مطرح عرصه ورزش و هنرمندِ خواننده اشتباه بگیرند؛ به عنوان مثال یک بار در شبکه مجازی پیامی با این محتوا به بنده ارسال شد: « قهرمان بلند شو، دستتُ بذار روی زانو، تو باید طلا بگیری» که با این پیام، متوجه شدم مخاطب، مرا با رضا یزدانی قهرمان کشتی اشتباه گرفته است.

وی افزود: یک بار هم در کنسرتی دعوتِ آقای فتحعلیان بودم و ایشان لطف کردند و بنده را به مهمانان معرفی کردند که در انتهای آن برنامه دو جوان به سمت من آمدند و گفتند دوست داریم کتابی را به شما هدیه بدهیم.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون، ادامه داد: در آن لحظه، شرایط باز کردن کتاب برایم مهیا نبود اما زمانی که کتاب را باز کردم با دست نوشته‌ای مواجه شدم که حاکی از این امر بود که این دو جوان مرا با رضا یزدانی خواننده اشتباه گرفتند و آن نوشته این بود « ما عاشق صدای شما هستیم.»

وی در خصوص سریال «زن زندگی و مرد زندگی » و سریال «پدر و پسری» که در شرایط سخت کرونا تولید شد، گفت: ساخت سریال پدر و پسری در روزهای ابتدایی ویروس کرونا بود و با توجه به ناشناخته بودن ویروس، از لحاظ روانی اضطراب داشتیم و این سریال در شرایط بسیار دشوار کار شد.

یزدانی بیان کرد : در سریال زن زندگی و مرد زندگی، شرایط نسبتاً بهتر شده بود. فرهنگ استفاده از ماسک نهادینه شد و با تزریق واکسن کرونا و دیگر تمهیداتِ رعایت بهداشت به صورت فردی و تیمی با فضای مطلوب‌تری مواجه بودیم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطر مرحوم مهراوران که در سریال «زن زندگی و مرد زندگی»، نقش آفرینی کرد، گفت: زنده‌یاد مهرآوران از بازیگران دوست داشتنی و خوش خلق و با انرژی کشور ما بود و ما عزیزی را از دست دادیم که جایگزین ندارد؛ و این بازیگر همیشه پشتوانه تیم بودند.

وی در باره اولین برخورد خود با مرحوم عزت‌الله مهرآوران گفت: در سریال پدر و پسری اولین بار که سلام کردم ایشان با گرمی پاسخم را دادند و بسیار گرم و صمیمی با من برخورد کردند و در خصوص تئاتر صحبت‌های زیاد کردیم که تجربیات خود را در اختیار بنده گذاشتند.

یزدانی در بخش دیگری از سخنان خود از فعالیت خود در یک کمپانی تبلیغاتی خبر داد و افزود: رشته من در دانشگاه گرافیک بود و در زمینه گرافیک فعالیت می‌کردم و در حال حاضر هم به عنوان یک ایده پرداز با یک کمپانی تبلیغاتی همکاری می کنم.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون در خصوص پرکاری برخی از بازیگران و عدم فعالیت عده‌ای دیگر از هنرمندان گفت: این جبرِ حرفه بازیگریست و البته این موضوع به ذائقه مخاطب هم ارتباط دارد. باید دید مخاطب چه کسی را بیشتر دوست دارد و چه کسی آنتن را قوی می کند. چه کسی می‌تواند به تبلیغات کمک کند؛ از این رو برخی بیشتر کار می کنند و برخی کمتر.

آخرین اخبار

شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها