مشاهده خبر

تعداد بازدید:57

روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو

مستند روایی "ترازو" به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد جبارزاده با هدف نمایش ماموریت های پلیس در جامعه دوشنبه 26 مهرماه ساعت 14:10 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد جبارزاده تهیه کننده و کارگردان این مستند گفت: این مستند ماحصل نمایش ماموریت های مختلف پلیس است، اتفاقات تلخ و شیرینی که ماموران پلیس آن را رصد و پیگیری می کنند.

وی افزود: شما در این مستند خواهید دید که طی تماسی با پلیس در شب اربعین حسینی (ع) در یک ماموریت ویژه، پلیس در جستجوی پیرزنی است که دچار فراموشی شده است. همچنین تماس های دیگر که شهروندان با پلیس می گیرند و گزارش نزاع و درگیری می دهند و ...

وی تاکید کرد: سعی کردیم در این مستند نقش مهم و تاثیرگذار پلیس در ایفای نقش امنیت، آرامش، ایثار و از خود گذشتگی در جامعه را تصویر نمائیم.

مستند " ترازو " با همکاری معاونت اجتماعی نیرویی انتظامی تهران بزرگ و گروه سیاسی شبکه پنج سیما امروز به مدت 20 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

" قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع) فردا و پس فردا اوج مراسمات در سطح معابر پایتخت جزئیاتی از عملیات مهندسی منافقین در مستند"هاری" بازپخش گفتگوی زنده یاد دکتر عادل آذر بررسی وضعیت راه های مواصلاتی کشور زندگی مجاهدانه شیخ فضل الله نوری در مستند "مشروعه بردار حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) میزبان عطر عاشقی می شود همایش شیرخوارگان حسینی در آستان عبدالعظیم (ع) تاریخچه عزاداری محرم در ایران به روایت"معزا" داستان یک شهر به پایان رسید، بازپخش رسم عاشقی در ماه محرم روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق بررسی سیل فیروزکوه و امامزاده داوود (ع) در "برنامه تهران ۲۰" سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما فقر فروش در شبکه پنج ویژه برنامه های شبکه پنج در ماه محرم فیلم سینمایی جدید «منافق» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «زباله» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «دوست ربات من» پنج‌شنبه 6 مرداد اشکان اشتیاق مهمان امشب «شب فیروزه‌ای»/ از «سه در چهار» تا «پلاک 13» تماشای "سه کله پوک" از آنتن شبکه پنج تماشای "خشت خصم" چالش‌های فدراسیون فوتبال در روزهای منتهی به جام جهانی تقدیر از شبکه پنج سیما در جشنواره فناوری نانو و رسانه شب فیروزه‌ای میزبان عبدالرضا اکبری می‌شود پویش"نجات آب" در شبکه پنج عملیات مرصاد و شکست توطئه دشمنان دلایل اصلی تصادفات در بزرگراه ها «ماجراهای ژول ورن» در شبکه پنج تبیین و اهمیت روز مباهله در برنامه"عطر عاشقی" دورهمی رنگین کمانی ها در فرهنگسرای اشراق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها