مشاهده خبر

تعداد بازدید:38

روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو

مستند روایی "ترازو" به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد جبارزاده با هدف نمایش ماموریت های پلیس در جامعه دوشنبه 26 مهرماه ساعت 14:10 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد جبارزاده تهیه کننده و کارگردان این مستند گفت: این مستند ماحصل نمایش ماموریت های مختلف پلیس است، اتفاقات تلخ و شیرینی که ماموران پلیس آن را رصد و پیگیری می کنند.

وی افزود: شما در این مستند خواهید دید که طی تماسی با پلیس در شب اربعین حسینی (ع) در یک ماموریت ویژه، پلیس در جستجوی پیرزنی است که دچار فراموشی شده است. همچنین تماس های دیگر که شهروندان با پلیس می گیرند و گزارش نزاع و درگیری می دهند و ...

وی تاکید کرد: سعی کردیم در این مستند نقش مهم و تاثیرگذار پلیس در ایفای نقش امنیت، آرامش، ایثار و از خود گذشتگی در جامعه را تصویر نمائیم.

مستند " ترازو " با همکاری معاونت اجتماعی نیرویی انتظامی تهران بزرگ و گروه سیاسی شبکه پنج سیما امروز به مدت 20 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

خبرهای خوش از پروژه مترو برای مردم اسلامشهر آموزش‌وپرورش، مهم‌ترین متولی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی «امیر نوری» پیشکسوت گوینده رادیو به «پرنیان صدا» می‌آید حرم مطهر امام خمینی (ره) میزبان «عطر عاشقی» سوییپر، هویت گم‌شده نوجوانان سرپناه‌های بیشتر پشت پرده نگاه متولیان امر کامیون های دپو شده در گمرک پرده‌برداری از راز تصادف‌های زنجیره‌ای عجیب تهران/ اعطای مرخصی تشویقی به سربازان پایتخت به مناسبت روز مادر گران شدن بنزین، شایعه یا واقعیت؟ بیان روایتی متفاوت از جنگ تحمیلی تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده های طیور ادامه خواهد داشت روایتی متفاوت از انتظار در قاب مستند چشم به راه «شهرک رنگین کمان» با موضوع همه گیری بیماری بی‌تدبیری، مهم‌ترین دلیل تشدید آلودگی هوا/ خبر خوش تخصیص بودجه برای حل مشکل آلودگی تحلیل و تبیین رویکرد کشورهای جهان به صنعت «رمز و ارز»ها آخرین وضعیت فرهنگی کشور در برنامه دستخط راوی "شب بخیر کوچولو" مهمان پرنیان صدا می شود/ خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ استشمام عطر عاشقی از شهر مقدس قم / تبیین بسترسازی امر ظهور در عطر عاشقی پروژه مترو ورامین در یک قدمی بهره‌برداری تقویت سیستم ایمنی بدن در آلودگی هوا فراز و نشیب استقلال در کورس قهرمانی راه اندازی واحد موشکی در سالهای دفاع مقدس نظام ارجاع مبتنی بر پزشک خانواده دردسر های شیرین سریال نوروزی شبکه پنج شد میوه را جایگزین وعده‌های غذایی نکنید بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری اخلاص، رمز رستگاری خادم امام بود وضعیت معیشتی فعلی جامعه، وضعیت مناسبی نیست فیلمنامه منصور شعاری نیست/ عجله هنرجویان نسل جوان برای شهرت تماشای رباتهای جنگی از شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها