مشاهده خبر

تعداد بازدید:32

روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو

مستند روایی "ترازو" به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد جبارزاده با هدف نمایش ماموریت های پلیس در جامعه دوشنبه 26 مهرماه ساعت 14:10 از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد جبارزاده تهیه کننده و کارگردان این مستند گفت: این مستند ماحصل نمایش ماموریت های مختلف پلیس است، اتفاقات تلخ و شیرینی که ماموران پلیس آن را رصد و پیگیری می کنند.

وی افزود: شما در این مستند خواهید دید که طی تماسی با پلیس در شب اربعین حسینی (ع) در یک ماموریت ویژه، پلیس در جستجوی پیرزنی است که دچار فراموشی شده است. همچنین تماس های دیگر که شهروندان با پلیس می گیرند و گزارش نزاع و درگیری می دهند و ...

وی تاکید کرد: سعی کردیم در این مستند نقش مهم و تاثیرگذار پلیس در ایفای نقش امنیت، آرامش، ایثار و از خود گذشتگی در جامعه را تصویر نمائیم.

مستند " ترازو " با همکاری معاونت اجتماعی نیرویی انتظامی تهران بزرگ و گروه سیاسی شبکه پنج سیما امروز به مدت 20 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها