مشاهده خبر

تعداد بازدید:35

تماشای "ساعت گیج زمان" در شبکه پنج

شبکه پنج سیما، در روز اربعین حسینی دوشنبه 5 مهرماه با پخش یک فیلم سینمایی " کیس جوان" و یک فیلم تلویزیونی " ساعت گیج زمان" با مخاطبان همراه می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فیلم سینمایی «کیس جوان» به کارگردانی «اندرو ون دورن»، دوشنبه 5 مهرماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی رود فلتکامپ، حناچنی و مونیک هنریک خواهیم دید: کیس باکلز پسر نوجوانی است که همیشه در تخیلاتش سیر می‌کند و هر اتفاقی را ابتدا از زاویه دید نوجوانانۀ خودش می‌بیند، اما واقعیت چیز دیگری است. در خیالات کیس او پسری قهرمان، ناجی، ثروتمند که لباس‌های فاخر می‌پوشد و خانواده‌ای شاد دارد که به هیچ‌کسی بدهکار نیستند، ولی در واقعیت، خانوادۀ او فقیر و پدرش به‌شدت بیمار است و...

فیلم تلویزیونی «ساعت گیج زمان» به کارگردانی «فرزاد موتمن»، دوشنبه 5 مهرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: سایه که به غیر از پیشرفت در کارش به چیز دیگری نمی اندیشد در پی اتفاقی که رخ می دهد قصد جدایی از همسرش را دارد. یکروز سایه متوجه اتفاقاتی عجیب می شود.

ساعاتی در روز چندین بار اتفاق می افتد و تکرار می شود و سایه متوجه می شود که ...

رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، شمسی فضل‌اللهی، فاطمه طاهری، عاطفه جمالی و پریوش نظریه  در این تله فیلم نقش آفرینی کرده اند.

آخرین اخبار

شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها