مشاهده خبر

تعداد بازدید:50

ویژه برنامه " قرار" در اربعین حسینی

شبکه پنج سیما، به مناسبت اربعین حسینی با تهیه و پخش ویژه برنامه متعدد مذهبی با عزاداران و عاشقان حسینی (ع) همراه می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه زنده "قرار" کاری از گروه معارف به تهیه کنندگی و اجرای زینب پور ابراهیم از شنبه و یکشنبه ساعت 21 و دوشنبه از ساعت 10 صبح روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

" قرار" شبکه پنج سیما از بانوان تازه مسلمان شده و چهره های فرهنگی همچون: فاطمه اتسکو هوشینو اهل ژاپن، ورونیکا (مریم) فاضلی اهل برلین، زینب پاشاپور نویسنده، همسر و خواهر شهید و... میزبانی می کند.

" قرار" میزبان بانوانی است که هر ساله توفیق پیاده روی اربعین برای ارادت و بیعت دوباره با سالار شهیدان قسمت آنها می شود و در این برنامه از پیاده روی اربعین و خاطرات سفرهایشان خواهند گفت.

میان برنامه، مداحی و پخش تصاویر پیاده روی مسافران کربلا و همچنین ارتباط زنده با کربلای معلا و پخش تصاویر واحد های سیار و مستقر از میدان امام حسین(ع) تا حرم شاه عبدالعظیم حسنی (ع) برای دلداگان حسینی از دیگر بخش های این برنامه است.

پخش مستند بین القفسین از شبکه پنج

مستند روایی و عبرت آموز "بین القفسین" برگرفته از داستانی واقعی از اردوگاه اسرای ایرانی و ارتباط عاطفی یکی از سربازان شیعه عراقی این اردوگاه با اسرای ایرانی است. این مستند تماشایی ویژه اربعین روز دوشنبه 5 مهرماه ساعت 7:20 روی آنتن می رود.

داستان این مستند روایت وقایع اردوگاه الرمادی عراق است که سرگذشت رزمندگان زیر ۱۷ سال ایرانی که به اسارت برده شده بودند را به تصویر می کشد.

همچنین برنامه ظهرگاهی"تا نیایش" از شنبه 3 مهرماه معطوف به اربعین حسینی (ع) روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

اربعین تا اربعین

مستند «اربعین تا اربعین» با هدف روایت سفرنامه یک تیم مستند ساز ایرانی از مراسم اربعین حسینی (ع) است. این مستند دوشنبه 5 مهرماه ساعت 17:30 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

گروه تهران و شهروندی نیز با برنامه "در شهر" و "در استان" گزارش هایی از برپایی هیات های مذهبی را روی آنتن خواهد برد.

گروه اجتماعی شبکه پنج سیما با برنامه صبحگاهی "سلام تهران" این هفته را معطوف به اربعین حسینی (ع) روی آنتن می رود.

واحد تامین برنامه شبکه پنج نیز، برای این ایام سریال دو کلاکت( مردن بی اختیار و نظر کرده) از سریال"شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" را روز یکشنبه ساعت 19 و 23 پخش خواهد کرد.

مستند دیدنی ماشالله نجار نیز دوشنبه 5 مهرماه ساعت 20 از شبکه پنج سیما پخش می شود. این مستند داستان پیرمردی است که شفای خود را از امام حسین(ع) می گیرد و تمام زندگی خود را وقف امام حسین (ع) می کند.

آخرین اخبار

رد شایعه ممنوعیت انتخاب نام‌های محلی برای اماکن پایتخت " قرار " ویژه برنامه میلاد حضرت زینب ( س) در قاب شبکه پنج تورج نصر مهمان "پرنیان صدا" می شود دانشجو مؤذن جامعه است مستند «۳۶۰ درجه محاصره» روی آنتن شبکه پنج فصل جدید" سرچشمه" روی آنتن شبکه پنج سدسازی و انتقال آب بین حوزه‌ای باید متوقف شود لزوم تغییر مسیر از مدرک‌گرایی به مهارت‌آموزی تماشای «دیار من، دورجین» شرایط برای فرزندآوری زنان فراهم شود معلولین افراد بی‌مهارتی نیستند شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها