مشاهده خبر

تعداد بازدید:150

واکاوی و تبیین سیاست های غربی علیه حجاب در برنامه " چراغ "

هفتمین و هشتمین قسمت فصل سوم برنامه چراغ، یکشنبه وسه شنبه این هفته ( 3و 5 مردادماه) ساعت 21 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی برنامه تلویزیونی چراغ، برنامه "چراغ "این هفته میزبان دکتر «مریم نقاشان» وکیل دادگستری ، بانوی نخبه  و فعال حقوقی  و  «فاطمه منتظری» پژوهشگر، محقق و مترجم تعداد زیادی از مقالات و کتب علمی اسلامی از زبان آلمانی به فارسی، مشاور و مبلغ خانواده، دکترای تکنولوژی آموزش خانواده خواهد بود.
 مهمانان این برنامه به واکاوی و تبیین موضوع «علت مبارزه سیاست های غربی علیه حجاب با وجود شعار آزادی» می پردازند و زوایای مختلف آن را برای مخاطبان بیان می کند. 
فصل سوم برنامه که هر هفته یکی از چالشهای  مسائل مرتبط با عفاف و حجاب را مورد بررسی قرار می دهد. چالش این هفته را با حضور کارشناسان برنامه، طی دو قسمت به بررسی علل مبارزه باحجاب در جهان خواهند پرداخت.
برنامه تلویزیونی "چراغ" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج به تهیه کنندگی مصطفی هیودی و اجرای المیرا سماواتی و با سردبیری محمد حسن زمان وزیری تولید شده است و نعیمه اسلاملو نویسندگی این برنامه را بر عهده دارد.
 این برنامه در 52 قسمت 40 دقیقه ای، یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت 21پخش  و تکرار آن دوشنبه و چهارشنبه ساعت 10:15تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.

آخرین اخبار

جماران میزبان عطر عاشقی تماشای پشت صحنه داستان یک شهر بازدید معاون سیما از پشت صحنه سریال شهباز معاون سیما در جمع مدیران شبکه تهران تاکید کرد:بازتعریف ماموریت شبکه/تعامل با دستگاه هاى استان تهران برای اولین بار در رسانه ملی پخش همزمان یک مسابقه از دو شبکه تلویزیونی واکاوی و تحلیل قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت به روایت "سرچشمه" هشدار پلیس به موتورسواران؛ "پوشاندن پلاک" منجر به توقیف فاتح کادارام برای علی به یاد سلیمانی آبراهام، ابراهیم نیست چگونگی کنترل ذهن در برنامه"به خانه بر می گردیم" " قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع) فردا و پس فردا اوج مراسمات در سطح معابر پایتخت جزئیاتی از عملیات مهندسی منافقین در مستند"هاری" بازپخش گفتگوی زنده یاد دکتر عادل آذر بررسی وضعیت راه های مواصلاتی کشور زندگی مجاهدانه شیخ فضل الله نوری در مستند "مشروعه بردار حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) میزبان عطر عاشقی می شود همایش شیرخوارگان حسینی در آستان عبدالعظیم (ع) تاریخچه عزاداری محرم در ایران به روایت"معزا" داستان یک شهر به پایان رسید، بازپخش رسم عاشقی در ماه محرم روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق بررسی سیل فیروزکوه و امامزاده داوود (ع) در "برنامه تهران ۲۰" سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما فقر فروش در شبکه پنج ویژه برنامه های شبکه پنج در ماه محرم فیلم سینمایی جدید «منافق» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «زباله» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «دوست ربات من» پنج‌شنبه 6 مرداد اشکان اشتیاق مهمان امشب «شب فیروزه‌ای»/ از «سه در چهار» تا «پلاک 13»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها