مشاهده خبر

تعداد بازدید:6

دکترجبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری: هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند

رئیس رسانه ملی ضمن اعلام اینکه زیرساخت‌های لازم برای اجرای برنامه‌ها ازجمله مناظره‌ها نهایی و آماده بهره‌برداری است، یکی از انتظارات به‌حق مردم را ارائه دیدگاه نامزدها در فضای سالم رقابتی دانست و تأکید کرد که هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، 
پیمان جبلی در آیین قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدهای ریاست‌جمهوری که شب گذشته برگزار شد بااشاره به حماسه حضور مردم در بدرقه باشکوه رئیس‌جمهور شهید و یاران ایشان که از قاب تلویزیون به تصویر کشیده شد و طلیعه‌ای بر حماسه جمهور در انتخابات پیش رو شد گفت: پوشش نقاط عطف تاریخی ازجمله عملیات طوفان‌ الأقصی و عملیات وعده صادق و رویدادهای مهمی چون انتخابات مجلس شورای اسلامی را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی افزود: پوشش رویدادهای فوق همه براساس راهبردهای تحولی رسانه ملی انجام شده که مبتنی بر دو سرفصل اساسی هویت‌محوری و عدالت‌گستری است. ازجمله مصادیق هویت درخشان ملت ما، جمهور و مردم سالاری دینی جمهور است که رقم‌زننده نظام مردم‌سالاری دینی است. این هویت در کنار ویژگی مردم‌سالاری دینی در انتخابات آتی به‌خوبی نمایان خواهد شد.

جبلی یکی از انتظارات به‌حق مردم را ارائه دیدگاه نامزدها در فضای سالم رقابتی دانست و تأکید کرد که هرگونه تخطی از اخلاق انتخاباتی می‌تواند شیرینی حضور و شور انتخاباتی را به تلخی بدل کند.

وی ادامه داد: زیرساخت‌های لازم برای اجرای برنامه‌ها ازجمله مناظره‌ها نهایی و آماده بهره‌برداری است. ازجمله برنامه‌ها می‌توان به پنج مناظره، سه میزگرد، چهار مستند رادیویی و تلویزیونی، گفت‌وگوهای زو6به دوربین با مردم، گفت‌وگوهای روبه دوربین با مردم استان‌های مختلف، برنامه صف اول، گفت‌وگوی ویژه خبری و برنامه بدون تعارف اشاره کرد. یک کانال 24 ساعته در تلوبیون نیز برای نامزدها اختصاص یافته است.

ئیس رسانه ملی در خاتمه ضمن قدردانی از همکاران و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات گفت: از نامزدها و ستادهای آن‌ها که ما را در برگزاری انتخابات سالم با اخلاق نیکو یاری می‌رسانند نیز تشکر می‌کنیم. ظرفیت‌های رسانه ملی در اختیار نامزدهاست و امید داریم برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند انقلاب ورق بخورد و ما در آن سهیم باشیم.

در ادامه سیدمحمدتقی شاهچراغی، رئیس ستاد انتخابات کشور نیز از زحمات و تلاش ارزشمند سازمان صداوسیما در انتخابات مجلس شورای اسلامی و اکنون انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد و ضمن مروری بر قوانین مرتبط با انتخابات پیش رو و روند نظارت بر آن گفت: نامزدها از چهره‌های شناخته شده و همراه نظام‌‌اند. امید است همراه همدیگر ودر کنار همدیگر مسیر را به گونه‌ای رقم بزنیم که حداکثر مشارکت در فضایی سالم را شاهد باشیم و همه کمک کنیم تا انتخابات به نحو شایسته برگزار شود

آخرین اخبار

ماجرای یک «عشق گمشده» در شبکه تهران پیوند اهالی کتاب  و محرم در "سفیر حسین" "قصه خورشید" در شبکه تهران گشت و گذار "تهرانگرد" در شهرستان ری واکاوی سینمای تاریخی دینی در قاب "سینما ملت" همایش شیرخوارگان حسینی  از حرم عبدالعظیم حسنی( ع) روابط عمومی شبکه تهران برگزیده شد پیرغلامان حسینیه راویان حسینیه تهران می شوند تماشای مجموعه نمایشی "جرس" در دهه اول محرم از مجموعه جرس تا گزارش های درشهر برگزاری مراسم سخنرانی مذهبی در فاطمیه بزرگ تهران کنکور سراسری و پاسخ به ابهامات خانواده ها موضوع امشب" تهران 20" شبکه تهران به «گنج» رسید از خون جون تا عزاداری شیعیان نیجریه شبکه تهران با حسینیه تهران سیاه پوش می شود حضور ماندگار در پایتخت همدلی تحلیل سینمای ایران از دریچه " سینما ملت" شعرخوانی برای شهیدان خدمت جشن ازدواج نخبگان در شب فیروزه ای سیمای انتخابات در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری «جنگ زیرزمینی» در جبهه شبکه پایتخت سخنگوی ستاد انتخابات کشور امشب در تهران 20 تماشای مستند " آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" ماجراهای لوک خوش شانس در شبکه تهران "پایتخت همدلی" قاب ماندگار چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سلام تهرانی ها به مهمانی غدیر امنیت انتخابات روی میز تهران 20 با بهترین بابا به مهمونی غدیر می رویم تدارک یک مهمانی بزرگ در شبکه پایتخت نماینده پزشکیان در تهران امشب مهمان تهران 20 می‌شود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها