مشاهده خبر

تعداد بازدید:22

قاب پاییزی تهران در تهرانگرد

دوربین های برنامه تهرانگرد، این هفته جمعه 26 آبان ماه ساعت 22 زیبایی های فصل پاییز در شهرستان های دماوند و فیروزکوه را تقدیم نگاه مخاطبان می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، این برنامه در جدیدترین قسمت خود سری به روستاهای مشهد، کلاک و محمود آباد زده است  تا شگفتی های فصل پاییز این شهر ها را برای مخاطبان تماشایی کند و جاذبه های گردشگری آنها را به تصویر بکشد.

روستای مشهد واقع در 40 کیلومتری شهر دماوند و از توابع شهرستان دماوند می باشد. مسیر روستای مشهد در 85 کیلومتری تهران از محور تهران فیروزکوه جدا می شود که بعد از عبور از روستای کلاک به این روستا منتهی می شود.
روستای مشهد از شرق با رودافشان و از جنوب با روستای محمود آباد و سیمین دشت هم جوار است.این روستا به علت واقع شدن در ارتفاع پایین دارای آبهای جاری بسیار می باشد که از جمله مهمترین آن می توان به عبور رودخانه دلیچایی از مرکز این روستا اشاره نمود. امروزه تعداد زیادی ویلا در باغات و زمین های این روستا ساخته شده است که یکی از اصلی ترین دلایل آن وجود رودخانه و آبهای جاری است. 

همچنین روستای محمود آباد مربوط به توابع بخش مرکزی استان تهران است. این روستا در استان تهران، شهرها و شهرستان‌های اطراف به پرورش انارهای مرغوب و با کیفیت مشهور است. هر ساله در فصل پاییز هنگام فصل انار، علاقمندان و گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و در این زمان جشنی موسوم به جشن انار با حضور مسئولین محلی و استانی برگزار می گردد.

یادآور می شود برنامه تهرانگرد به گردشگری در استان تهران اختصاص دارد و در گروه شهرستان های این شبکه تولید می‌شود.
این برنامه هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه تهران پخش می‌شود و تکرار آن جمعه آینده ساعت ۱۲:۳۰ روی آنتن خواهد رفت.

آخرین اخبار

تماشای بدرقه باشکوه شهدای مدافعان حرم از قاب شبکه تهران حمله ببر وحشی به همکاران برنامه "دراستان" عملکرد مجلسی ها زیر ذره بین " تهران 20" تهرانگردی در روستای کشار علیا کن خط پایان اسرائیل در مستند "خراش" برنامه سازی در حوزه ورزش همگانی تماشای مستند" آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا" تدارک گسترده شبکه تهران سیما برای شب های بلند زمستان شتاب دهی به تحول با انتصابات جدید در شبکه تهران با "سدره" در سوگ زهرای مرضیه می نشینیم تغییر هدف در سینمایی "روزی جنایتکار بود" "خراشاد"روایتی از هنر توبافی فیروزکوه و دماوند به وقت پاییز یک زندگی باکیفیت دیگر در قاب برنامه «اصیل» واکاوی آینده یِ رژیمِ صهیونیستی در مستند "خراش" گشتی در حیات وحش آمریکای جنوبی با مستند «کوهستان آند» کوتاه از آثار جیم کری مترجم شازده کوچولو در شبکه تهران حمله اورکا به کوسه سفید نویسنده کتاب «تا پلاک ۱۴۰» مهمان استودیو «حوالی کتاب» تولید انیمیشن با هدف آموزش و کنترل ترافیک 50 مترمربع برای شبکه تهران "حوالی کتاب" میزبان یک نویسنده و منتقد ادبی می شود علت آلودگی هوای تهران روی میز "تهران 20" تماشای سریال "منو ترکم نکن" از قاب شبکه تهران خروش مقاومت مردم استان تهران در قاب شبکه تهران سیما پوشش تصویری مراسم راهپیمایی و تجمع جهانی حمایت از کودکان غزه ویژه برنامه "سدره" در شب ولادت حضرت زینب (س) از کربلا معلی قاب پاییزی تهران در تهرانگرد مردانی از شرق آسیا در مستند خراش

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها