مشاهده خبر

تعداد بازدید:25

«مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید

شبکه پنج سیما در آخرین هفته تابستان فیلم‌های «اینجا دلتنگی نیست»، «مهاجر»، «سرزمین بارانی» و «آذر» را روانه آنتن می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ فیلم تلویزیونی «اینجا دلتنگی نیست» به کارگردانی «مهیار عبدالملکی»، یک‌‌شنبه 26 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج پخش می‌شود.
اين فيلم به گوشه‌اي از زندگی دختر دانشجویی می پردازد که با پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کند و در حادثه ای پدر و مادر خود را از دست داده است. وی به اصرار پدربزرگ خود به مشهد می آید و در مشهد زندگی او دچار اتفاقاتی می گردد که ... ماریه ماشااللهی، پیام اسکندری، حشمت آرمیده، امیر بارانلویی و وانا همتی در فیلم تلویزیونی «اینجا دلتنگی نیست» بازی کرده‌اند.
فیلم سینمایی «مهاجر» به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا»، ‌دوشنبه 27 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج تماشایی می‌شود. 
در این فیلم خواهید دید: هواپیماهای بدون سرنشین مهاجر که از روی زمین کنترل می‌شوند جهت انجام عملیاتی شناسایی در پشت خطوط دشمن به کار گرفته می‌شوند. به‌دلیل برد محدود دستگاه کنترل، خلبانان در دو ایستگاه مقابل، رودرروی هم و در خطوط دشمن مستقر می‌شوند. خلبانی که به خطوط دشمن نفوذ کرده، در حالی که با دشمن درگیر می‌شود، با مهارت عملیات شناسایی را انجام می‌دهد و هواپیما را در هوا تحویل خلبان دوم می‌دهد. در حالی که ... علیرضا حاتمی، علیرضا حیدری و ابراهیم اصغرزاده در فیلم سینمایی «مهاجر» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «سرزمین بارانی» به کارگردانی «جواد مزدآبادی»، ‌سه شنبه 28 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج پخش می‌شود .در خلاصه این فیلم آمده: طوبی خانم و آقا محمد سال‌های سال است که با هم زندگی می‌کنند. آنها چندین فرزند دارند که هر کدام از آنها مشکلاتی دارند. به تازگی احمد پسر بزرگشان که با داماد خانواده شریک هستند دچار مشکل مالی شدیدی شده‌اند. آقا محمد تصمیم می‌گیرد که با طوبی خانم به خانه باغ که در روستاست بروند و در آنجا زندگی کنند و در عوض خانه را بفروشند که مشکلات مالی احمد و نادر مرتفع شود. این تصمیم مقارن است با دوران انتخابات ریاست جمهوری که همه بچه‌ها و طوبی خانم و آقا محمد در انتخابات شرکت می کنند و در مورد فروش خانه هم رای گیری می کنند که ...
احمد علامه دهر، فرهاد بشارتی، فریبا نادری، سوگل طهماسبی و عطیه غبیشاوی در فیلم تلویزیونی «سرزمین بارانی» بازی کرده‌اند.
فیلم تلویزیونی «آذر» به کارگردانی «فرزاد موتمن»، چهارشنبه 29 شهریور ماه ساعت 10 از شبکه پنج پخش می‌شود.
این فیلم ماجرای آذر زن بیوه‌ای است که یک پسر معلول ذهنی دارد و از راه تهیه سبزی خانگی گذران زندگی می‌کند. او قصد دارد که ازدواج کند، ولی معرفش به او گفته که از وجود پسرش چیزی به خواستگارش نگوید. او تمام طول روز را سعی می کند که پسرش را به کسی بسپارد ولی موفق نمی شود و در نهایت تصمیم نهایی اش را می گیرد که با پسرش به سر قرار ازدواج برود که ...
مهتاب کرامتی، ناهید مسلمی، گلاره عباسی، نیره فراهانی، سیامک ادیب، مالک پورسراج، سهی‌بانو ذوالقدر، مهدی بجستانی و فرخنده فرمانی‌زاده در این تله فیلم نقش‌آفرینی کرده اند.

آخرین اخبار

نگاهی به تلاش‌های مرزبانان در «زمین سنگ» «رنگ دفاع» در هفته دفاع مقدس "تنها" اما واقعی واکاوی تاکتیک‌های جنگ ترکیبی با محوریت اتفاقات 1401 در «عبور از غبار» آغاز فعالیت کاراگاه «هری وایلد» در شبکه پنج سفر به هندوستان سرزمین عجایب «مرگ تدریجی یک رویا» در شبکه تهران «مهاجر» حاتمی‌کیا به شبکه پنج می‌آید ویژه برنامه سلام تهران به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول «قهرمان اکشن» در شبکه پنج بررسی نگاه داعیه‌دارانِ شعار زن، زندگی، آزادی به «زن» در شبکه پنج پخش زنده «سفرنامه تا نیایش» از حرم امام رضا (ع) تماشایی سینمایی " از نظر پلیس" دفتر کارآگاهی هنکا و کیویموتکا ماجراجویی «لونی تونز» در شبکه پنج تحلیل اغتشاشات 1401 در «مثبت سلام تهران» + تیزر با صدای شروین حاجی پور ترانه برای پشت پرده شکل‌گیری اغتشاشات 1401 در مستند «اختاپوس» "آفت" در شبکه پنج مستندهایی از طبیعت و حیات وحش در شبکه پنج سیما «عصر همایونی» در شبکه پنج آماده شدن ماشین جهنمی برای شبکه پنج از پولاد کیمیایی تا سام درخشانی در فیلم‌های این هفته شبکه پنج جاذبه‌های دماوند در قاب شبکه پنج انتظار داریم شهید پژوهی یکی از برنامه‌های رایج در مدارس متوسطه شود ارتباط تصویری پیاده‌روی اربعین « دلدادگان حسینی» در ویژه‌برنامه شبکه پنج تماشای « در اعماق قلب تگزاس» از قاب شبکه پنج مستندهای شبکه پنج سیما در اربعین حسینی(ع) تماشای «ابر زیر سقف»از قاب شبکه پنج ویژه‌برنامه مراسم پیاده‌روی «دلدادگان حسینی» روی آنتن شبکه پنج «خودم رو دوباره دور نمی اندازم»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها