مشاهده خبر

تعداد بازدید:523

پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲

تامین برنامه شبکه پنج سیما برای نوروز ۱۴۰۲ آثار سینمایی جذاب و مهیجی را تدارک دیده است که هر روز ساعت ۹ صبح یک انیمیشن و ساعت ۱۳:۳۰ یک سینمایی جدید روی آنتن می برد.

 به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این شبکه در نیمه اول فروردین با پخش آثاری چون: «دزدان دریایی آخرین گنج پنهان، جامه قهرمانی، اعلام اضطراری، راهزن، لاک پشت های جهش یافته نینجا، پوپر، قهرمانی به نام کوشینکا، سقوط، افسانه دره نقابداران» و ... مخاطبان را به تماشای بهترین آثار سینمای جهان دعوت می کند. 
ترتیب پخش فیلم های نوروزی شبکه تهران به شرح زیر است: 
سه شنبه اول فروردین انیمیشن "سفر خرگوش های بازیگوش" محصول ۲۰۱۹ فرانسه روی آنتن می رود. سینمایی "دزدان دریایی آخرین گنج پنهان" محصول ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی جیم هیونگ هوون در ژانر طنز نیز تماشایی می شود. 
چهارشنبه دوم فروردین انیمیشن "کارآگاه کونان؛ گلوله سرخ"، محصول ۲۰۱۵ ژاپن تماشایی می شود و سینمایی "جامه قهرمانی" محصول ۲۰۲۲سینمای بالیوود در ژانر ورزشی نیز روی آنتن خواهد رفت. د
در اولین پنجشنبه سال ۱۴۰۲ علاقمندان به آثار سینمایی می توانند انیمیشن "پوپر و شهر دودکش ها"، محصول ۲۰۲۲ ژاپن را بیننده باشند و سینمایی "اعلام اضطراری" محصول ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی هان جائه رایم در ژانر حادثه ای را نیز تماشا کنند. 
همچنین روز جمعه چهارم فروردین ماه، انیمیشن "گروه فکهای تکاور" محصول ۲۰۲۱ افریقای جنوبی و امریکا یکی دیگر از آثار برجسته هنر پوبانمایی است که در این روز تقدیم مخاطبان می شود. سینمایی "راهزن" محصول ۲۰۲۲ کانادا به کارگردانی آلان یونگار در ژانر حادثه ای نیز در همین روز پخش خواهد شد. 
شما بینندگان و علاقمندان به انیمیشن می توانید شنبه پنجم فروردین "لاک پشت های جهش یافته نینجا" محصول ۲۰۲۲ بلژیک و امریکا را تماشا کنید. همچنین سینمایی"دردسرهای استعداد فراوان" محصول ۲۰۲۲ سینمای هالیوود به کارگردانی تام گورمیکان و  هنرنمایی نیکلاس کیج نیز از آثار جذاب سینمای کمدی است که پیشنهاد تماشای آن را به شما می دهیم. 
یکشنبه ششم فروردین انیمیشن "رولد و بیتریکس، دم موش کنجکاو" محصول ۲۰۲۲ انگلستان، ساعت ۹ صبح تقدیم مخاطبان می شود و سینمایی "قهرمانی به نام کوشینکا" محصول ۲۰۲۲ چین به کارگردانی لو لی در ژانر تاریخی نیز تماشایی خواهد شد. 
دوشنبه هفتم فروردین "انیمیشن مایکا دختری از کهکشان دیگر" محصول ۲۰۲۲ ویتنام پخش می شود و ساعت ۱۳:۳۰ بیننده سینمایی "بازگشت پاک کننده ها" محصول ۲۰۲۲ هالیوود به کارگردانی ژان پوگوئی در ژانر پلیسی و حادثه ای باشید. 

بچه های دهه پنجاه و شصت خاطرات بیاد ماندنی و جذابی با گالیور و همراهانش دارند. از شما دعوت می کنیم سه شنبه هشتم فروردین انیمیشن "بازگشت گالیور" محصول ۲۰۲۱ اکراین و قبرس را با کوچکترها ببینید و سینمایی "شیادی" محصول ۲۰۲۲ مالزی به کارگردانی گز ابو باکار در ژانر طنز را ساعت ۱۳:۳۰ بیننده باشید. 
چهارشنبه نهم فروردین انیمیشن "همه چیز درباره خواهرم" محصول ۲۰۲۰ روسیه در ژانر حادثه ای است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود و در همان روز سری به سینمای هلند می زنیم و سینمایی "تصاحب" محصول ۲۰۲۲ هلند در ژانر حادثه ای به کارگردانی ون دی ماند روی آنتن می بریم.
روز پنجشنبه دهم فروردین سینمایی "سقوط"  محصول ۲۰۲۲ فرانسه در ژانر کمدی تماشایی می شود و جمعه یازدهم فروردین ماه سینمایی "افسانه دره نقابداران" محصول ۲۰۲۲ چین در ژانر ماجراجویی به کارگردانی دنیل لی روی آنتن می رود. 
همچنین شنبه دوازدهم فروردین ماه سینمایی "دختر عزیزم" محصول ۲۰۲۱ در ژانر حادثه ای و با موضوع ضد امریکایی است که تماشایی خواهد شد. 
در روز طبیعت یکشنبه سیزدهم فروردین نیز سینمایی "درنده" به کارگردانی بالتاسار کورماکور محصول مشترک ۲۰۲۲ ژاپن، ایسلند و امریکا در ژانر حادثه ای تماشایی می شود.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها