مشاهده خبر

تعداد بازدید:44

تماشای قاب های دیدنی از خاک پر گهر

مستند علمی" خاک پرگهر" به تهیه کنندگی و کارگردانی ساسان گلستانه امروز یکشنبه 9 بهمن ماه ساعت 21 از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند با محوریت بررسی های میدانی و آزمایشگاهی درباره فرآیندهای علمی زمین شناسی و اکتشافات معدنی در کشور تهیه و تولید شده است. همچنین در این مستند سوابق تاریخی، اهمیت و جایگاه زمین شناسی برای مخاطبان تبیین می شود.

مستند عملی" خاک پرگهر" ضمن به تصویر کشیدن نماهای زیبا و جذاب از کشورمان، مباحث علمی این حوزه را به زبانی ساده برای مخاطبان روایت می کند. از سوی دیگر رخداد هایی بکر و جذاب در این مستند حکایت از جایگاه مهم علوم زمین در افق رشد و توسعه کشور دارد.

این مستند تامینی امشب به مدت 50دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود و بازپخش آن دوشنبه ساعت 13:30 خواهد بود.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها