مشاهده خبر

تعداد بازدید:257

قاب تماشایی شبکه پنج در بهار انقلاب /  مرور رویدادهای جشنواره فجر در شبکه تهران

شبکه پنج سیما، با آغاز دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب با تدارک ویژه برنامه های متنوع و جذاب به استقبال جشن انقلاب می رود.


به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این شبکه با شروع دهه مبارک فجر پخش سریال جدید شهباز را آغاز می کند و با ویژه برنامه هایی نظیر پرچم بالاست، مستند خیریه اشرف، جشنواره فیلم فجر، جشنواره فیلم های سینمایی، مستندهای پاسخ به تاریخ و پرتره با موضوع انقلاب، سلام تهران، به خانه بر می گردیم و ... مهمان خانه های مخاطبان می شود.
شهباز در بهار 44
اولین قسمت از مجموعه تلویزیونی"شهباز" به کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه کنندگی امیرحسین آشتیانی پور و مهدی علی نقی پور از شنبه 8 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.
این سریال به نویسندگی مینا خدیوی در ژانر پلیسی معمایی با موضوع فضای مجازی و پلیس سایبری در 30 قسمت 42 دقیقه ای تهیه و تولید شده است. این مجموعه تلویزیونی درباره یک گروه سایبری است که به دنبال هکری بین المللی هستند. 
پرچم بالاست 
ویژه برنامه "پرچم بالاست" در 7رقسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی و اجرای هومن ستوده در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.
قرار است این ویژه برنامه دستاوردها و پیشرفتهای کشور از بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و بخصوص موفقیت های مثال زدنی درعرصه های علمی، فناوری و ... را در سالهای اخیر به تصویر بکشد.
همچنین برنامه"پرچم بالاست"در هر قسمت به معرفی یکی از شهدا و چهره های ماندگار صنعت موشکی، پهپادی، پدافندی، پزشکی، علم و فناوری و... می پردازد.
رصد چهل و یک جشنواره فیلم فجر 
شبکه پنج سیما، در طول برگزاری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر هر روز ساعت 12 مهمترین 
اخبار این جشنواره را رصد و تقدیم نگاه مخاطبان می نماید. 
تماشای خیریه اشرف 
مستند سیاسی خیریه اشرف با محوریت واکاوی فساد مالی سازمان مجاهدین خلق به تهیه کنندگی و کارگردانی مجید تفرشی از ابتدای بهمن ماه ساعت 22 از قاب شبکه پنج سیما روی آنتن رفته است.  
این مستند در 12 قسمت 25 دقیقه ای به واکاوی زوایای پنهان ابعاد مالی و پولی سازمان مجاهدین خلق و موسسات آشکار و پنهان پوششی، اقماری و تابعه آن می پردازد.
" خیریه اشرف " یک پروژه به ظاهر خیریه در کشورهای اروپایی است که سازمان منافقین آن را دنبال می کرد. هدف اهالی این پروژه کمک به مردم ایران اعلام می شد اما این هدف ظاهری، پوششی برای سر کیسه کردن شهروندان بی اطلاع اروپایی از سوی سازمان بد نام مجاهدین بود.
پخش آثار برتر سینمای هند 
واحد تامین برنامه شبکه پنج سیما، در ایام دهه مبارک فجر با جشنواره شبانه فیلم های سینمایی هر شب ساعت 24 مهمان نگاه گرم مخاطبان می شود. این جشنواره از ابتدای بهمن ماه شروع و تا پایان 22 بهمن ادامه خواهد داشت. جشنواره شبانه فیلم های سینمایی هر شب ساعت 24 با پخش یکی از آثار برتر سینمای هند، تقدیم مخاطبان می شود. 
 مستند تامینی "پاسخ به تاریخ" به واکاوی و راستی آزمایی روایت هایی از دوران سلطنت پهلوی که در فضای عمومی و مجازی مطرح شده است، می پردازد. همچنین مستند پرتره نیز در ایام انقلاب از شبکه پنج تقدیم نگاه مخاطبان می شود. 
سلام انقلابی به کلانشهر تهران 
مجله خبری و صبحگاهی "سلام تهران" که هر روز از ساعت 8 تا 10 صبح تماشایی می شود، از ابتدای دهه مبارک فجر ویژه جشن انقلاب مهمان خانه مخاطبان می شود. این ویژه برنامه در روزهای انقلاب میزبان مسئولان، هنرمندان و چهره های انقلابی خواهد بود تا درباره دستاوردهای 44ساله انقلاب گفتگو نماید. همچنین این برنامه صبحگاهی به مهمترین رویدادهای فرهنگی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر می پردازد. 
برنامه "درشهر"، "دراستان" نیز ضمن تهیه گزارش از پیشرفت های شهری پس از انقلاب اسلامی ایران، گزارش های ویژه ای از برنامه های دهه فجر در سطح استان خواهند داشت.
تشریح دستاوردهای جدید پزشکی در به خانه بر می گردیم 
گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما، برنامه های "رنگین کمان و به خانه بر می گردیم  را در ایام جشن انقلاب روی آنتن می برد. برنامه "به خانه بر می گردیم" که هر روز ساعت 16:20 از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود، در دهه فجر با حضور مهمانان و کارشناسان مرتبط به تشریح دستاوردهای جدید پزشکی و دانش بینان بعد از انقلاب می پردازد.   
برنامه ظهرگاهی "تا نیایش" در این ایام معطوف به این مناسبت خواهد بود.
همچنین پخش شبکه پنج سیما وله، میان برنامه، موسیقی تصویر و ... را تدارک دیده است که در فاصله بین برنامه ها روی آنتن خواهد برد.

آخرین اخبار

ویژه برنامه جشن رمضان شبکه تهران تدارک شبکه تهران برای ماه مبارک از برنامه های معارفی تا سریالی با چاشنی طنز مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سریال استودیویی ماهچراغ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود در نوروز با کهکشان شبکه پنج سفر کنید ضد حمله سریال نوروزی و ماه مبارک شبکه پنج سیما پخش ۲۲ اثر جدید سینمایی و انیمیشن در نوروز ۱۴۰۲ پنج ستاره ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران شد به خانه بر می گردیم ویژه نوروز خواهری برای همه در شبکه پنج گمنام شصت و یک پخش سریال اکشن «باج» از امشب نشست صمیمی مدیر شبکه پنج سیما با مدیران، تهیه کنندگان و مجریان آنتن رنگارنگ شبکه تهران در روز ولادت منجی جشن محله ها در عید نیمه شعبان شبکه پنج، سال جدیدHD می شود قرار جوانی با ۳۰ زوج در شبکه پنج کشاورزی نوین در نزدیکی های پایتخت داستان عمو بشیر به روایت "آبروی کوچه ها" " تغییر چهره" دو افسر در شبکه پنج سلمان خان با تایگر به شبکه پنج می آید تماشای قلمروها شیرها از قاب شبکه پنج/ سسیل: میراث یک سلطان قرار با حاج همت در دوکوهه تهرانگرد به روستای خوشنام رسید قرار شبکه پنج در اعیاد شعبانیه از کربلا معلی زندگی کارمند نمونه به روایت "آبروی کوچه ها" چالش ایران با قدرت های سلط گر به روایت" پایان سلطه" یک قرار خانوادگی در مثل زندگی جشنواره فیلم های هندی شبکه پنج سیما خاص ترین مادران ایران در قاب" مهربانو "/ معرفی مادران موفق ایران به روایت"مهربانو"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها