مشاهده خبر

تعداد بازدید:10

فقر فروش در شبکه پنج

مجموعه "فقرفروش" با روایتی دقیق از تهاجم همه جانبه اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران و ملت های محور مقاومت در قالب موشن¬گرافی از روز شنبه 8 مرداد ماه حوالی ساعت 16 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه تهران، این برنامه در ابتدا با بررسی چگونگی تغییر رویکرد خصمانه آمریکا، از شیوه سخت به شیوه های دیگر سخن می گوید و سپس ورود آمریکا به جنگ نرم با رویکرد اقتصادی در قالب تحریم های کمرشکن علیه ایران و کشورهای محور مقاومت را برای مخاطب تصویر خواهد کرد. 
در ادامه نحوه عملکرد این جنگ اقتصادی در بخشهای مختلف ایران و دیگر کشورهای همسو با ایران در دوران ریاست جمهوری اوباما، ترامپ و بایدن تحلیل و بررسی خواهد شد. 
همچنین با بررسی عملکرد هر یک از آنها در این زمینه به مخاطبان نشان داده می شود که چگونه آنها در قالب یک جنگ منظم و واحد به جنگ با مردم ایران پرداخته اند و همه آنها قطعات یک پازل هستند.
در بخش های مختلف این برنامه از بیانات روشنگرانه رهبر انقلاب در زمینه تشریح و تبیین این تهاجم و راهکارهای مقابله با آن نیز بهره خواهیم برد. 
این مجموعه ده قسمتی در دفتر مقاومت اسلامی نجبا تولید شده، و قرار است به کوشش گروه اجتماعی، از شنبه هشتم مرداد ماه حوالی ساعت 16:00 از شبکه پنج سیما پخش شود.

آخرین اخبار

برای اولین بار در رسانه ملی پخش همزمان یک مسابقه از دو شبکه تلویزیونی واکاوی و تحلیل قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت به روایت "سرچشمه" هشدار پلیس به موتورسواران؛ "پوشاندن پلاک" منجر به توقیف فاتح کادارام برای علی به یاد سلیمانی آبراهام، ابراهیم نیست چگونگی کنترل ذهن در برنامه"به خانه بر می گردیم" " قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع) فردا و پس فردا اوج مراسمات در سطح معابر پایتخت جزئیاتی از عملیات مهندسی منافقین در مستند"هاری" بازپخش گفتگوی زنده یاد دکتر عادل آذر بررسی وضعیت راه های مواصلاتی کشور زندگی مجاهدانه شیخ فضل الله نوری در مستند "مشروعه بردار حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) میزبان عطر عاشقی می شود همایش شیرخوارگان حسینی در آستان عبدالعظیم (ع) تاریخچه عزاداری محرم در ایران به روایت"معزا" داستان یک شهر به پایان رسید، بازپخش رسم عاشقی در ماه محرم روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق بررسی سیل فیروزکوه و امامزاده داوود (ع) در "برنامه تهران ۲۰" سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما فقر فروش در شبکه پنج ویژه برنامه های شبکه پنج در ماه محرم فیلم سینمایی جدید «منافق» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «زباله» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «دوست ربات من» پنج‌شنبه 6 مرداد اشکان اشتیاق مهمان امشب «شب فیروزه‌ای»/ از «سه در چهار» تا «پلاک 13» تماشای "سه کله پوک" از آنتن شبکه پنج تماشای "خشت خصم" چالش‌های فدراسیون فوتبال در روزهای منتهی به جام جهانی تقدیر از شبکه پنج سیما در جشنواره فناوری نانو و رسانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها