مشاهده خبر

تعداد بازدید:12

اهالی کهکشان به ایستگاه آخر رسیدند

امشب پنجشنبه ۲۶ خردادماه آخرین قسمت فصل اول مسابقه بزرگ کهکشان کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما ساعت ۲۱ از این شبکه پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی این برنامه مسابقه بزرگ کهکشان بعد از ۳۰ ماه پیش تولید در پاییز و زمستان ۱۴۰۰ ضبط خود را آغاز کرد و از پاییز ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه ۵ سیما رفت. این مسابقه با حضور ۲۶۰ شرکت کننده در ۵۲ قسمت ضبط شد و پنج شنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۱ آخرین قسمت فصل اول این مسابقه از شبکه ۵ سیما پخش خواهد شد.
در هر قسمت از این مسابقه یک گروه ۵ نفره خانوادگی به عنوان شرکت کننده تاریخ ارتباطات بشر را از گذشته تا به آینده با چاشنی «داستان زندگی پارسا عالمی» برای پیدا کردن گمشده‌اش در این سفر تاریخی و پر چالش همراهی می‌کردند و به این بهانه با چالش‌های ارتباطاتی آن عصر در چهار کهکشان کارستان، ادبستان، دیدستان و سروستان مواجه می‌شدند.
مسابقه کهکشان با اجرای نیما فلاح و تهیه کنندگی کمیل سوهانی و کارگردانی محمدرضا درخشان و طراحی و ایده‌پردازی صادق باطنی در کنار مدیریت تولید بهراد رضازاده به عنوان جانشین تهیه کننده و سردبیری فاطمه دلاوری وارد مراحل پیش تولید شد و بعد ازقریب به سی ماه تلاش در خرداد ۱۴۰۱ اهالی کهکشان به ایستگاه آخر رسیدند.
یکی از نکات پررنگ این مسابقه استفاده از فناوری AR یا واقعیت افزوده در بطن بازی‌ها بود که برای مخاطبان در منزل و شرکت‌کنندگان تجربه‌ای بسیار جذاب بود. طراحی این اپلیکیشن به عهده مهدی آتش جام بود و مخاطبین در منزل با نصب اپلیکیشن کهکشان می‌توانستند همزمان با شرکت کننده در برنامه بازی کنند و با کسب امتیاز برنده مسابقات باشند.
این اولین بار است که یک مسابقه داستانی با رویکرد تعامل با مخاطب در خانه از طریق اپلیکیشن از تلویزیون پخش شده است و در قسمت پایانی این برنامه از قصه کهکشان و سرانجام آن رونمایی شده است و قطعات پازل این مسابقه داستانی بعد از ۵۲ قسمت تکمیل شده‌اند.

آخرین اخبار

زندگی شهیده شیرین ابوعاقله در قاب تصویر جدال با آتش در سینمایی " تونل" شب نشینی جعفر دهقان و حامد طاها در «شب فیروزه ای» شب فیروزه ای با فریبا کوثری سلمان خان با " بی باک" به شبکه پنج می آید هلیا امامی مهمان "به خانه بر می گردیم" می شود "داریوش ارجمند" مهمان شب فیروزه ای می شود/ " شب فیروزه ای" در شبکه پنج " 33 روز"در شبکه پنج بزرگراه آزادگان، ناایمن ترین بزرگراه است رونمایی ازدکور جدید به خانه برمی گردیم در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه ( س) بی قرار برای شهادت دی دی با استیو مارتین به شبکه پنج می روند نمیتونیم نفس بکشیم جدول پخش رنگارنگ شبکه تهران «موسیقی نوای مهر» در قاب شبکه پنج «قصه ابراهیم» نماینده ایران در ABU شد قیمت کالاها در تاریخ ۳۱ اردیبهشت؛ مبنای قیمت‌گذاری است از عوامل تهیه برنامه چراغ شبکه پنج تقدیر شد همزمان با پخش سریال "داستان یک شهر" "انتفاضه شعبانیه" عراق به روایت "سرچشمه" تبیین حوادث ترافیکی کودکان و نوجوانان در برنامه "شهر امن" فصل جدید برنامه "شهر امن" با اجرای محمودرضا قدیریان تماشای"پسر بد دوست داشتنی" از شبکه پنج ناگفته های حادثه هفتم تیر از زبان معاون اسبق رییس جمهور "هشت سال و سه روز" تماشای مستند"پگاسوس"از امشب روی آنتن شبکه پنج/پشت پرده بدافزار جاسوسی " پگاسوس" از قاب شبکه پنج آمیتاباچان با انتقام به شبکه پنج می آید "متولد 65" در شبکه پنج "فجایع مهندسی" به روایت تصویر تماشای بازجویی در کافه تهران

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها