مشاهده خبر

تعداد بازدید:19

اجرای موسیقی‌های ماندگار در جشن رمضان

تاثیر رفتار مثبت و منفی افراد بر خود و دیگران از موضوعات ویژه برنامه جشن رمضان شب گذشته بود.

تاثیر رفتار مثبت و منفی افراد بر خود و دیگران از موضوعات ویژه برنامه جشن رمضان شب گذشته بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ محمدرضا عیوضی، خواننده مشهور سبک پاپ شب گذشته به برنامه جشن رمضان آمد. وی پس از اجرای فطعات «حس خوب» و «تلاطم» به گفت‌وگو با بابک افرا نشست. وی در این برنامه از تاثیر رفتار افراد بر دیگران سخت گفت و از شرایط فعلی مردم صحبت کرد.

عیوضی، خواننده محبوب کشور گفت: جهان هستی به گونه‌ای است که واکنش رفتارهای مثبت و منفی شما را به همان صورت به شما برمی‌گرداند. از آنجایی که انسان‌ها موجودات اجتماعی هستند باید بسیار از یکدیگر حمایت کنند تا همواره رفتارهای مثبت را انتقال دهند و جذب کنند. امیدوارم شرایط سخت این دوران هرچه زودتر بگذرد تا مردم بتوانند بیش از پیش حال یکدیگر را خوب کنند. خوشبختانه با وجود تمام سختی‌ها مردم توانستند خود را حفظ کنند و همیشه افراد شریفی باقی بمانند.

ویژه برنامه جشن رمضان که هر شب ساعت ۲۱:۴۰ به تهیه کنندگی  کاوه امیری جاوید از شبکه ۵ سیما پخش می شود، شب گذشته با حضور خواننده محبوب سبک پاپ کشور بر روی آنتن رفت. در این برنامه پس از پخش آیتم‌ها، نماهنگ و اجرای موسیقی ؛ قدسیه صالحی و بابک افرا با محمدرضا عیوضی به گفت و گو نشستند. در ادامه بینندگان جشن رمضان می‌توانند تصاویر، ویدئو‌ها و اطلاعات بیشتر این برنامه را در صفحه اینستاگرامی برنامه به آدرس @JashneRamezanTV5 مشاهده کنند.

آخرین اخبار

کمترین میزان بهره وری در حوزه های مرتبط با نفت و گاز خرمشهر جمعیت 80 میلیون نفر خودرویی مناسب واردات است که انحصار خودروسازهای داخلی را بشکند تقدیر از سریال مسافران شهر در "جشن نفس" ناگفته های عملیات مرصاد به روایت " سرچشمه " رونمایی از کتاب مجریان"تهران 20" در نمایشگاه کتاب تماشای " چای سرد" در شبکه پنج زوج هنری وسترن در قاب " کمدین" تجلیل از شبکه پنج سیما در مراسم ایران جوان شگفتی های حیات وحش در " جهان کوچک" بررسی عملکرد وزارت بهداشت در حوزه کنترل کرونا و واکسیناسیون عمومی در "برنامه تهران ۲۰" تا انتهای هفته نرخ گوشت قرمز به قیمت واقعی خود باز می گردد "کی میخواد میلیونر بشه" در قاب شبکه پنج تبیین ماموریت های قرارگاه رمضان در برنامه «سرچشمه» تماشای سینمایی" خانم راننده " تماشای هنرنمایی آمیتاباچان در "انتقام " استیو مارتین در قاب " کمدین" تقدیر از عوامل سریال مسافران شهر/ دیدار و گفت ‌و گو با ایثارگران برای هنرمندان الهام ‌بخش خواهد بود لزوم ورود صنایع بزرگ به حوزه دانش بنیان تبیین سیاست های تفرقه افکنی در قاب « مهره های وارونه» اضافه شدن چند بازیگر به "داستان یک شهر" واکاوی حج خونین سال‌ ۶۶ به روایت "سرچشمه" موانع توسعه اقتصاد دانش بنیان در برنامه «تهران ۲۰» "فرمانروای نقابدار" در شبکه پنج قاب سینمایی شبکه پنج در عید سعید فطر قاب رنگارنگ شبکه پنج در عید سعید فطر امیر تاجیک مهمان جشن رمضان می شود «از خواندن قطعه خلیج فارس بسیار مفتخرم» اجرای موسیقی‌های ماندگار در جشن رمضان روزجهانی قدس در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها