مشاهده خبر

تعداد بازدید:20

پدری که نام فرزند خود را به خاطر قطعه موسیقی تغییر داد

خوب کردن حال شنونده‌ها از موضوعات ویژه برنامه جشن رمضان شب گذشته بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج؛ حسین حقیقی، خواننده جوان کشور شب گذشته مهمان برنامه جشن رمضان بود. وی در این برنامه پس از اشاره به اهمیت خوب کردن حال شنونده‌ها از واکنش خود در برابر سختی‌ها صحبت کرد. وی همچنین به دنبال تعریف کردن خاطراتش از طرفداران خود، قطعه «ریحانه» را اجرا کرد.

خواننده گفت: علت آن که من چنین سبکی از خوانندگی را انتخاب کرده‌ام آن است که حال شنونده را خوب کنم چرا که او زمان خود را در اختیار من قرار داده است. جای دارد بگویم که حال خوب همواره به لبخند و شادی محدود نمی‌شود؛ گاهی اوقات موسیقی‌های اندوهگین نیز می‌توانند حال انسان را خوب کنند. من انتخاب نکرده‌ام که اثری شاد بخوانم، تلاشم آن بوده که حال افراد را خوب کنم. توجه من بر روی محتوا و شعر تمامی آثار است تا مفهومی که مد نظر دارم را برسانم. 

حقیقی ادامه داد: با وجود آن که تمامی موسیقی‌های من برای خوب کردن حال دیگران ساخته شده‌اند اما لزوما به این معنی نیست که من می‌توانم همواره در برابر سختی‌ها بایستم و اندوهگین نباشم. باید بگویم در زمان‌های سختی و بحرانی من نیز به خدا پناه می‌برم و به اندازه موسیقی‌هایم شاد نیستم. 

وی افزود: بهترین واکنشی که در برابر قطعه موسیقی خود داشتم در رابطه با موسیقی «ریحانه» بود که برای دخترم خوانده بودم. در زمانی که این قطعه منتشر شد یکی از دوستانم به من گفت که به دلیل این موسیقی نام دختر خود را به ریحانه تغییر داده است.

ویژه برنامه جشن رمضان که هر شب ساعت ۲۱:۴۰ به تهیه کنندگی  کاوه امیری جاوید از شبکه ۵ سیما پخش می شود، شب گذشته با حضور خواننده بر روی آنتن رفت. در این برنامه پس از پخش آیتم‌ها، نماهنگ و اجرای موسیقی ؛ قدسیه صالحی و بابک افرا با حسین حقیقی به گفت و گو نشستند. در ادامه بینندگان جشن رمضان می‌توانند تصاویر، ویدئو‌ها و اطلاعات بیشتر این برنامه را در صفحه اینستاگرامی برنامه به آدرس @JashneRamezanTV5 مشاهده کنند.

آخرین اخبار

کمترین میزان بهره وری در حوزه های مرتبط با نفت و گاز خرمشهر جمعیت 80 میلیون نفر خودرویی مناسب واردات است که انحصار خودروسازهای داخلی را بشکند تقدیر از سریال مسافران شهر در "جشن نفس" ناگفته های عملیات مرصاد به روایت " سرچشمه " رونمایی از کتاب مجریان"تهران 20" در نمایشگاه کتاب تماشای " چای سرد" در شبکه پنج زوج هنری وسترن در قاب " کمدین" تجلیل از شبکه پنج سیما در مراسم ایران جوان شگفتی های حیات وحش در " جهان کوچک" بررسی عملکرد وزارت بهداشت در حوزه کنترل کرونا و واکسیناسیون عمومی در "برنامه تهران ۲۰" تا انتهای هفته نرخ گوشت قرمز به قیمت واقعی خود باز می گردد "کی میخواد میلیونر بشه" در قاب شبکه پنج تبیین ماموریت های قرارگاه رمضان در برنامه «سرچشمه» تماشای سینمایی" خانم راننده " تماشای هنرنمایی آمیتاباچان در "انتقام " استیو مارتین در قاب " کمدین" تقدیر از عوامل سریال مسافران شهر/ دیدار و گفت ‌و گو با ایثارگران برای هنرمندان الهام ‌بخش خواهد بود لزوم ورود صنایع بزرگ به حوزه دانش بنیان تبیین سیاست های تفرقه افکنی در قاب « مهره های وارونه» اضافه شدن چند بازیگر به "داستان یک شهر" واکاوی حج خونین سال‌ ۶۶ به روایت "سرچشمه" موانع توسعه اقتصاد دانش بنیان در برنامه «تهران ۲۰» "فرمانروای نقابدار" در شبکه پنج قاب سینمایی شبکه پنج در عید سعید فطر قاب رنگارنگ شبکه پنج در عید سعید فطر امیر تاجیک مهمان جشن رمضان می شود «از خواندن قطعه خلیج فارس بسیار مفتخرم» اجرای موسیقی‌های ماندگار در جشن رمضان روزجهانی قدس در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها