مشاهده خبر

تعداد بازدید:17

بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری

تا پایان سال 1402، 500 واگن مترو و 6 هزار اتوبوس به ناوگان حمل و نقل تهران افزوده می شود.

برنامه «تهران 20»، نوزدهم دی ماه، با حضور مهندس" مهدی چمران" رئیس شورای اسلامی شهر تهران به بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری پرداخت.

مهندس" مهدی چمران" با اشاره به آن که استفاده از وسائل نقلیه عمومی به دلیل شرایط کرونایی کاهش یافته افزود: مردم به استفاده از وسائل شخصی روی آورده اند که نتیجه آن افزایش ترافیک و آلودگی در شهر است.

وی ادامه داد: در طرح جامع ترافیکی که برای شهر تهران دیده شده، این شهر حدود نه هزار دستگاه اتوبوس نیاز دارد، که در حال حاضر نزدیک به دو هزار و دویست دستگاه اتوبوس درحال خدمت رسانی است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص بودجه تخصیص یافته برای خرید اتوبوس ها گفت: انتظار داشتیم بودجه ای که سازمان برنامه برای خرید اتوبوس به شهرها تخصیص می دهد بیشتر از رقم فعلی باشد، با این رقمی که برای خرید اتوبوس به شهر تهران تخصیص داده اند می توان نزدیک به 150 اتوبوس خریداری کرد.

مهندس چمران افزود: برای مترو حدود 57 میلیارد تومان تخصیص داده اند که با این مبلغ تنها می توانیم 50 متر خط مترو بکشیم که یک شوخی محسوب می شود.

در این برنامه رئیس شورای اسلامی شهر تهران وعده داد تا پایان سال 1402، 500 واگن مترو و 6 هزار اتوبوس به ناوگان حمل و نقل تهران افزوده می شود.

آخرین اخبار

برای اولین بار در رسانه ملی پخش همزمان یک مسابقه از دو شبکه تلویزیونی واکاوی و تحلیل قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت به روایت "سرچشمه" هشدار پلیس به موتورسواران؛ "پوشاندن پلاک" منجر به توقیف فاتح کادارام برای علی به یاد سلیمانی آبراهام، ابراهیم نیست چگونگی کنترل ذهن در برنامه"به خانه بر می گردیم" " قرار" شبکه پنج درتاسوعا و عاشورای حسینی (ع) فردا و پس فردا اوج مراسمات در سطح معابر پایتخت جزئیاتی از عملیات مهندسی منافقین در مستند"هاری" بازپخش گفتگوی زنده یاد دکتر عادل آذر بررسی وضعیت راه های مواصلاتی کشور زندگی مجاهدانه شیخ فضل الله نوری در مستند "مشروعه بردار حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) میزبان عطر عاشقی می شود همایش شیرخوارگان حسینی در آستان عبدالعظیم (ع) تاریخچه عزاداری محرم در ایران به روایت"معزا" داستان یک شهر به پایان رسید، بازپخش رسم عاشقی در ماه محرم روایت قصص صحابه سید الشهدا (ع) در عقیق بررسی سیل فیروزکوه و امامزاده داوود (ع) در "برنامه تهران ۲۰" سه انتصاب جدید در شبکه پنج سیما فقر فروش در شبکه پنج ویژه برنامه های شبکه پنج در ماه محرم فیلم سینمایی جدید «منافق» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «زباله» جمعه 7 مرداد فیلم سینمایی «دوست ربات من» پنج‌شنبه 6 مرداد اشکان اشتیاق مهمان امشب «شب فیروزه‌ای»/ از «سه در چهار» تا «پلاک 13» تماشای "سه کله پوک" از آنتن شبکه پنج تماشای "خشت خصم" چالش‌های فدراسیون فوتبال در روزهای منتهی به جام جهانی تقدیر از شبکه پنج سیما در جشنواره فناوری نانو و رسانه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها