مشاهده خبر

تعداد بازدید:11

بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری

تا پایان سال 1402، 500 واگن مترو و 6 هزار اتوبوس به ناوگان حمل و نقل تهران افزوده می شود.

برنامه «تهران 20»، نوزدهم دی ماه، با حضور مهندس" مهدی چمران" رئیس شورای اسلامی شهر تهران به بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری پرداخت.

مهندس" مهدی چمران" با اشاره به آن که استفاده از وسائل نقلیه عمومی به دلیل شرایط کرونایی کاهش یافته افزود: مردم به استفاده از وسائل شخصی روی آورده اند که نتیجه آن افزایش ترافیک و آلودگی در شهر است.

وی ادامه داد: در طرح جامع ترافیکی که برای شهر تهران دیده شده، این شهر حدود نه هزار دستگاه اتوبوس نیاز دارد، که در حال حاضر نزدیک به دو هزار و دویست دستگاه اتوبوس درحال خدمت رسانی است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص بودجه تخصیص یافته برای خرید اتوبوس ها گفت: انتظار داشتیم بودجه ای که سازمان برنامه برای خرید اتوبوس به شهرها تخصیص می دهد بیشتر از رقم فعلی باشد، با این رقمی که برای خرید اتوبوس به شهر تهران تخصیص داده اند می توان نزدیک به 150 اتوبوس خریداری کرد.

مهندس چمران افزود: برای مترو حدود 57 میلیارد تومان تخصیص داده اند که با این مبلغ تنها می توانیم 50 متر خط مترو بکشیم که یک شوخی محسوب می شود.

در این برنامه رئیس شورای اسلامی شهر تهران وعده داد تا پایان سال 1402، 500 واگن مترو و 6 هزار اتوبوس به ناوگان حمل و نقل تهران افزوده می شود.

آخرین اخبار

جوابیه شبکه پنج به اظهارات بهروز افخمی خبر خوش برای بهبود ناوگان حمل‌ونقل عمومی سالار عقیلی و رابعه مدنی امشب مهمان «مهربانو» می شوند خبرهای خوش از پروژه مترو برای مردم اسلامشهر آموزش‌وپرورش، مهم‌ترین متولی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی «امیر نوری» پیشکسوت گوینده رادیو به «پرنیان صدا» می‌آید حرم مطهر امام خمینی (ره) میزبان «عطر عاشقی» سوییپر، هویت گم‌شده نوجوانان سرپناه‌های بیشتر پشت پرده نگاه متولیان امر کامیون های دپو شده در گمرک پرده‌برداری از راز تصادف‌های زنجیره‌ای عجیب تهران/ اعطای مرخصی تشویقی به سربازان پایتخت به مناسبت روز مادر گران شدن بنزین، شایعه یا واقعیت؟ بیان روایتی متفاوت از جنگ تحمیلی تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده های طیور ادامه خواهد داشت روایتی متفاوت از انتظار در قاب مستند چشم به راه «شهرک رنگین کمان» با موضوع همه گیری بیماری بی‌تدبیری، مهم‌ترین دلیل تشدید آلودگی هوا/ خبر خوش تخصیص بودجه برای حل مشکل آلودگی تحلیل و تبیین رویکرد کشورهای جهان به صنعت «رمز و ارز»ها آخرین وضعیت فرهنگی کشور در برنامه دستخط راوی "شب بخیر کوچولو" مهمان پرنیان صدا می شود/ خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ استشمام عطر عاشقی از شهر مقدس قم / تبیین بسترسازی امر ظهور در عطر عاشقی پروژه مترو ورامین در یک قدمی بهره‌برداری تقویت سیستم ایمنی بدن در آلودگی هوا فراز و نشیب استقلال در کورس قهرمانی راه اندازی واحد موشکی در سالهای دفاع مقدس نظام ارجاع مبتنی بر پزشک خانواده دردسر های شیرین سریال نوروزی شبکه پنج شد میوه را جایگزین وعده‌های غذایی نکنید بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری اخلاص، رمز رستگاری خادم امام بود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها