مشاهده خبر

تعداد بازدید:35

وضعیت معیشتی فعلی جامعه، وضعیت مناسبی نیست

برنامه " تهران 20"، هجدهم دی ماه، با حضور دکتر" داریوش ابوحمزه" معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح خدمات پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان پرداخت.

در ابتدای برنامه دکتر" داریوش ابوحمزه" در خصوص سامانه رفاه ایرانیان توضیح داد: سعی شده در این سامانه با استفاده از فعالیت های روزمره مردم، اطلاعاتی را که بر اساس کد ملی در دستگاه های حاکمیتی، به ثبت رسیده، تجمیع شود.

داریوش ابوحمزه در پاسخ به سوال مجری برنامه با مضمون آن که اگر مردم اعتراضی را نسبت به دهک بندی اقتصادی خود دارند باید به کجا مراجعه کنند؟ اظهار داشت: اگر شکایت مرتبط با یارانه ها باشد می توانند با مراجعه به سامانه www.hemayat.mcls.gov.ir  که متعلق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است شکایاتشان را ثبت نمایند.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آن که وضعیت معیشتی فعلی جامعه، وضعیت مناسبی نیست، افزود: سفره مردم در دهه نود، طبق آمارهای رسمی کشور حدود 25 الی 30 درصد کوچک شده است.

وی ادامه داد: میانگین خط فقر در کشور برای یک خانوار چهار نفره به طور تقریبی به کمی بیشتر از 4 میلیون تومان رسیده است. که این آمار برای تهران با همین شرایط، نزدیک به 5 میلیون تومان محاسبه می شود.

آخرین اخبار

جوابیه شبکه پنج به اظهارات بهروز افخمی خبر خوش برای بهبود ناوگان حمل‌ونقل عمومی سالار عقیلی و رابعه مدنی امشب مهمان «مهربانو» می شوند خبرهای خوش از پروژه مترو برای مردم اسلامشهر آموزش‌وپرورش، مهم‌ترین متولی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی «امیر نوری» پیشکسوت گوینده رادیو به «پرنیان صدا» می‌آید حرم مطهر امام خمینی (ره) میزبان «عطر عاشقی» سوییپر، هویت گم‌شده نوجوانان سرپناه‌های بیشتر پشت پرده نگاه متولیان امر کامیون های دپو شده در گمرک پرده‌برداری از راز تصادف‌های زنجیره‌ای عجیب تهران/ اعطای مرخصی تشویقی به سربازان پایتخت به مناسبت روز مادر گران شدن بنزین، شایعه یا واقعیت؟ بیان روایتی متفاوت از جنگ تحمیلی تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده های طیور ادامه خواهد داشت روایتی متفاوت از انتظار در قاب مستند چشم به راه «شهرک رنگین کمان» با موضوع همه گیری بیماری بی‌تدبیری، مهم‌ترین دلیل تشدید آلودگی هوا/ خبر خوش تخصیص بودجه برای حل مشکل آلودگی تحلیل و تبیین رویکرد کشورهای جهان به صنعت «رمز و ارز»ها آخرین وضعیت فرهنگی کشور در برنامه دستخط راوی "شب بخیر کوچولو" مهمان پرنیان صدا می شود/ خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ استشمام عطر عاشقی از شهر مقدس قم / تبیین بسترسازی امر ظهور در عطر عاشقی پروژه مترو ورامین در یک قدمی بهره‌برداری تقویت سیستم ایمنی بدن در آلودگی هوا فراز و نشیب استقلال در کورس قهرمانی راه اندازی واحد موشکی در سالهای دفاع مقدس نظام ارجاع مبتنی بر پزشک خانواده دردسر های شیرین سریال نوروزی شبکه پنج شد میوه را جایگزین وعده‌های غذایی نکنید بررسی عملکرد شورا‌ی شهر در بهبود مدیریت شهری اخلاص، رمز رستگاری خادم امام بود

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها