مشاهده خبر

تعداد بازدید:24

آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار

نماینده مردم شهریار در شورای اسلامی این شهرستان در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، از آغاز ساخت بیمارستان تخصصی قلب شهید رجایی تا یک ماه آینده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، میلاد اسماعیل‌زاده عضو شورای اسلامی شهریار از قاب «سلام تهران» به سؤالات، پیامک‌ها و انتقادات شهروندان شهرستان شهریار پاسخ داد.

اسماعیل‌زاده در پاسخ به سؤال یکی از بینندگان سلام تهران مبنی بر صدور مجوز ساخت برای ساختمان‌هایی با طبقات زیاد در این شهرستان، گفت: کمبود سرانه‌ها در شهریار باعث شده که سقف آسمان آن تا ۳ طبقه باشد. ارائه راهکار برای این موضوع در طرح تفصیلی سال ۱۴۰۲ لحاظ شده است و در همان سال به نهادهای اجرایی و ذیربط ابلاغ می‌گردد.

وی تأخیر در اتمام پروژه بازار بزرگ قائم شرکت فولاد در شهریار را، بدهی هنگفت پیمانکار به بانک اعلام کرد و افزود: با اینکه مشکل مجوز گودبرداری برطرف شده اما پیمانکار هنوز به تعهدات خود عمل نکرده است، و در تلاشیم تا این پروژه به تملک شهرداری بازگردد.

نماینده شورای شهریار با اشاره به کمبود سرانه درمانی در این شهرستان، اظهار داشت: در دوره پنجم شورا، مجوز تغییر کاربری ۲ ملک برای مرکز درمانی صادر شد و هم اکنون نیز پیگیر احداث بیمارستان تخصصی قلب شهید رجایی در شهریار هستیم که در یک ماه آینده با صدور پروانه ساخت، کلنگ آن بر زمین زده می‌شود. 

اسماعیل‌زاده در پاسخ به انتقاد یکی از شهروندان شهریاری در خصوص وضع خیابان سردار، گفت: این خیابان به تازگی احداث شده است و ماشین‌های سنگین که قصد عبور از کمربندی را دارند، از این خیابان می‌گذرند؛ اما تا حد امکان فضای سبز و پارک‌های محلی در اطراف آن احداث شده است.
شهروندان شهریار می‌توانند تا پایان هفته جاری، مشکلات و مطالبات خود را برای پیگیری در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما با شماره پیامک 10000519 در میان بگذارند.

گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی با اجرای مصطفی امامی و صدیقه مرادی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

آخرین اخبار

شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها