مشاهده خبر

تعداد بازدید:17

حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار

مربی سابق تیم ملی کاراته بانوان و ورزشکار بسیجی در برنامه صبحگاهی سلام تهران شبکه پنج سیما، از نقش بسیج در پرورش استعدادهای ورزشی گفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فاطمه مسطوره‌بک که به مناسبت هفته بسیج مهمان «سلام تهران» بود، با بیان اینکه ورزش را از دوران کودکی با کونگ‌فو و در نوجوانی با کاراته شروع کرده است، گفت: گاهی در روز ۸ ساعت تمرین می‌کردم.
مسئول سابقه کمیته مربیان فدراسیون کاراته در پاسخ به اینکه خود را یک بسیجی می‌دانید یا ورزشکار، گفت: بسیجی یک نیروی مخلص و با ایمان است که کارهایش را با درایت پیش می‌برد. من هر قدمی که در ورزش برمی‌دارم برای شکرگزاری از درگاه خداوند است.
مدیر سابق تیم مقاومت از موفقیت رزمی‌کاران بسیجی تیم مقاومت در مسابقات مختلف خبر داد و گفت: این تیم در بیشتر لیگ‌های کشور در سکوی اول تا سوم ایستاده است. 
مسطوره‌بک با اشاره به حمایت‌های خوب معاونت تربیت بدنی سپاه از ورزش بانوان گفت: مسابقات ریحانه‌النبی پذیرای بسیجیان استان تهران بوده است که در آن استعدادهای زیادی شناسایی شد. آموزش رزمی و افزایش تعداد مربیان دفاع شخصی در حوزه‌ها و پایگاه‌های هم قابل توجه است. 
معاونت تربیت بدنی سپاه، باشگاه‌های زیرمجموعه بسیج را تجهیز کرده است. مربیان ارزنده‌ای که الان داوران کارآزموده‌‌ای هم هستند و در این باشگاه‌ها رشد کردند.
گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی با اجرای مصطفی امامی، صدیقه مرادی، فریبا باقری، حافظ کاظم‌زاده، افشین عبداللهیان و علی مرادخانی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

آخرین اخبار

رد شایعه ممنوعیت انتخاب نام‌های محلی برای اماکن پایتخت " قرار " ویژه برنامه میلاد حضرت زینب ( س) در قاب شبکه پنج تورج نصر مهمان "پرنیان صدا" می شود دانشجو مؤذن جامعه است مستند «۳۶۰ درجه محاصره» روی آنتن شبکه پنج فصل جدید" سرچشمه" روی آنتن شبکه پنج سدسازی و انتقال آب بین حوزه‌ای باید متوقف شود لزوم تغییر مسیر از مدرک‌گرایی به مهارت‌آموزی تماشای «دیار من، دورجین» شرایط برای فرزندآوری زنان فراهم شود معلولین افراد بی‌مهارتی نیستند شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها