مشاهده خبر

تعداد بازدید:12

ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد

خبرنگار و فعال اجتماعی سلام تهران در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، مهمترین مشکلات شهرستان شهریار را بازگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، حمید تات در تماس تلفنی با برنامه «سلام تهران» درباره مهمترین مشکلات شهرستان شهریار گفت: ترافیک ۲ ساله باغستان و خروجی شهر به دپو معروف است که شهرداری منطقه ۲۱ باید برای رفع این معضل همت مضاعفی داشته باشد. 

تات وضع آسفالت ورودی شهریار که روزانه بیش از ۷۰ هزار تردد در آن انجام می‌شود را نامناسب دانست و افزود: مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه هم از مشکلات قدیمی در این منطقه است.
شهرستان شهریار در غرب تهران قرار دارد و متشکل از ۷ شهر، 6 دهستان و حدود 50 روستا و شهرک مسکونی است. 
شهروندان شهریار می‌توانند تا پایان هفته جاری، مشکلات و مطالبات خود را برای پیگیری در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما با شماره پیامک 10000519 در میان بگذارند. سلام تهران در دو هفته گذشته نیز مسائل و مشکلات شهرستان‌های پردیس و شهرری را از مسئولان استان و این دو شهرستان پیگیری کرده بود.

گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... با اجرای مصطفی امامی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

آخرین اخبار

شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها