مشاهده خبر

تعداد بازدید:18

ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد

خبرنگار و فعال اجتماعی سلام تهران در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، مهمترین مشکلات شهرستان شهریار را بازگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، حمید تات در تماس تلفنی با برنامه «سلام تهران» درباره مهمترین مشکلات شهرستان شهریار گفت: ترافیک ۲ ساله باغستان و خروجی شهر به دپو معروف است که شهرداری منطقه ۲۱ باید برای رفع این معضل همت مضاعفی داشته باشد. 

تات وضع آسفالت ورودی شهریار که روزانه بیش از ۷۰ هزار تردد در آن انجام می‌شود را نامناسب دانست و افزود: مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه هم از مشکلات قدیمی در این منطقه است.
شهرستان شهریار در غرب تهران قرار دارد و متشکل از ۷ شهر، 6 دهستان و حدود 50 روستا و شهرک مسکونی است. 
شهروندان شهریار می‌توانند تا پایان هفته جاری، مشکلات و مطالبات خود را برای پیگیری در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما با شماره پیامک 10000519 در میان بگذارند. سلام تهران در دو هفته گذشته نیز مسائل و مشکلات شهرستان‌های پردیس و شهرری را از مسئولان استان و این دو شهرستان پیگیری کرده بود.

گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... با اجرای مصطفی امامی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

آخرین اخبار

رد شایعه ممنوعیت انتخاب نام‌های محلی برای اماکن پایتخت " قرار " ویژه برنامه میلاد حضرت زینب ( س) در قاب شبکه پنج تورج نصر مهمان "پرنیان صدا" می شود دانشجو مؤذن جامعه است مستند «۳۶۰ درجه محاصره» روی آنتن شبکه پنج فصل جدید" سرچشمه" روی آنتن شبکه پنج سدسازی و انتقال آب بین حوزه‌ای باید متوقف شود لزوم تغییر مسیر از مدرک‌گرایی به مهارت‌آموزی تماشای «دیار من، دورجین» شرایط برای فرزندآوری زنان فراهم شود معلولین افراد بی‌مهارتی نیستند شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها