مشاهده خبر

تعداد بازدید:7

در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله

مدیر مرکز رشد ناحیه جماران سپاه محمد رسول‌الله در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، حمایت‌های مراکز رشد از کارآفرینان و ایده‌پردازان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، خسروی در برنامه امروز «سلام تهران» با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره لزوم تبدیل شدن ایران به مرجع علمی، از راه‌اندازی معاونت بسیج علمی، فناوری و پژوهشی در سپاه محمد رسول‌الله(ص) و تأسیس ۱۲ مرکز رشد در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران خبر داد.
وی حمایت از کارآفرینان و فناوران را مأموریت اصلی این معاونت و مراکز رشد سپاه دانست و افزود: فضای فیزیکی، تجهیزات سخت‌افزاری و حمایت‌های نرم‌افزاری مثل مشاوره و برگزاری جشنواره در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
اجاره فضای اداری در شهر تهران بسیار گران است و اولین مشکل ایده‌پردازان، فضای فیزیکی برای ادامه کار می‌باشد که مراکز رشد معاونت فناوری و بسیج علمی سپاه محمد رسول‌الله (ص) با رفع این مشکل، به پرورش ایده‌ها کمک می‌کند.
خسروی با اشاره به رشد روزافزون مراکز رشد سپاه، گفت: در این مراکز کاغذبازی‌ها و پیچیدگی‌های اداری وجود ندارد و کمک به تحقق شعار افزایش تولید و اشتغالزایی در این مراکز پیگیری می‌شود.
مدیر مرکز رشد ناحیه شهید جماران با بیان اینکه دستاوردهای علمی و فناوری مراکز رشد سپاه قابل مشاهده است، از صادرات تولیدات این مراکز هم خبر داد. 
گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... با اجرای مصطفی امامی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

آخرین اخبار

فصل جدید" سرچشمه" روی آنتن شبکه پنج سدسازی و انتقال آب بین حوزه‌ای باید متوقف شود لزوم تغییر مسیر از مدرک‌گرایی به مهارت‌آموزی تماشای «دیار من، دورجین» شرایط برای فرزندآوری زنان فراهم شود معلولین افراد بی‌مهارتی نیستند شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها