مشاهده خبر

تعداد بازدید:20

عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم

از مسافرینی که در سکو و در قطارهای ما معطل ماندند معذرت می خواهم

شب گذشته برنامه"تهران 20"، با حضور"علی عبداله پور" مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران به بررسی نقص فنی تردد قطار های خط ۴ مترو تهران پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما علی عبداله پور در خصوص اختلالی که صبح شنبه در خط 4 مترو تهران اتفاق افتاده بود گفت: ساعت نزدیک به 7:05 بود که یکی از قطار ها در ورودی ایستگاه تئاترشهر در خط 4 با درگیری ترمز مواجه و متوقف شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ادامه داد: سیستم حرکتی قطارها به صورتی هست که وقتی دچار اختلالی می شوند برای حفظ ایمنی جان مسافران، قطار متوقف می شود تا عملیات آزاد سازی ترمز انجام شود.
علی عبداله پور در ادامه افزود: برای رفع این مشکل قطار دیگری را از پشت به قطار غیرفعال متصل کردیم تا آن را به سمت اولین ایستگاه هول دهد. این عملیات یک عملیات فنی و در عین حال ظریف است چراکه باید طوری به قطار آسیب دیده ضربه وارد شود که برای مسافران و بدنه قطار مشکلی پیش نیاید، همچنین ضربه وارد شده نباید خیلی هم ضعیف باشد تا اتصال به درستی صورت گیرد. در نهایت با این اقدام قطار به سمت ایستگاه آورده شد و مسافران از قطار خارج شدند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: می دانم که تحمل این شرایط در قطار، سخت است در این خصوص از تمامی افرادی که در قطارهای ما و در سکوهای ما معطل شدند، معذرت می خواهم، اما سعی من و همه همکارانم در این بود که سریع تر مشکل را برطرف کنیم.
در این میان "ابوالقاسم رحمانی" خبرنگار و پژوهشگری که به تازگی از خشکی زاینده رود و مطالبات کشاورزان اصفهانی گزارشی میدانی تهیه کرده بود طی مکالمه تلفنی مهمان دیگر برنامه " تهران 20" شد.
وی ضمن اطلاع رسانی از وضعیت موجود در تجمع مردم اصفهان در زاینده رود خشک شده افزود: متاسفانه شرکت های صنعتی آب بر بزرگی که در اصفهان مشغول به فعالیت هستند، هم اکنون در ساکت ترین حالت ممکن قرار دارند و هیچ واکنشی در قبال اعتراض جمعی کشاورزان نشان نمی دهند.

آخرین اخبار

شهرآورد 97 پرگل خواهد بود شاباجی خانم مهمان پرنیان صدا می شود سه کمدین در یک قاب خاطره نخبه علمی از دیدار با رهبر انقلاب پخش مستند " مجتهد ایلامی" از شبکه پنج تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها