مشاهده خبر

تعداد بازدید:23

«آشپزی با مامان» با رویکرد و محوریت خانواده

شب گذشته قائم مقام مدیر شبکه، مدیر گروه اجتماعی و مدیر طرح و برنامه شبکه پنج سیما از پشت صحنه مسابقه «آشپزی با مامان» بازدید و جزئیات ضبط این مسابقه خانواده محور را بررسی و تحلیل کردند.

در این بازدید چند ساعته مهدی کریمی زارچی "قائم مقام و مدیر گروه اجتماعی" و مجید خادمی زاده "مدیر طرح و برنامه شبکه پنج سیما" حضور داشتند تا با عوامل و دست اندرکاران این برنامه تلویزیونی گپ و گفتی صمیمی داشته باشند.
مهدی کریمی زارچی"قائم مقام مدیر شبکه پنج سیما"در این بازدید به رویکرد این مسابقه که همانا احیای ارزش ها و سنت های فراموش و یا کم رنگ شده است اشاره کرد و افزود: این برنامه با هدف تایید و تاکید بر جایگاه مقدس مادر در فرهنگ ایرانی– اسلامی تولید و تقدیم نگاه مهربان مردم ایران می شود.
وی تاکید کرد: آشپزی با مامان فقط یک مسابقه تلویزیونی نیست بلکه تلاش می کند ارزشهای اسلامی- دینی، تبیین جایگاه و مقام شامخ مادر، سنت حسنه میزبانی و صله رحم و ... را تبیین نماید.
مدیر گروه اجتماعی همچنین به احساسات و عواطف شرکت کنندگان مسابقه در پشت صحنه برنامه اشاره کرد و افزود: در قسمت های پخش شده ما دیدیم که چطور فرزندان و مادران به یکدیگر عشق می ورزیدند و با گفتن کلمات محبت آمیز چشم بینندگان ما را نیز تَر کردند. در واقع پیام اصلی این برنامه مصداق آیه شریفه ی وَ بِالْوالِدَیْنِ إِحْساناً است.
کریمی زارچی به اینکه ما با تولید و پخش این برنامه به اهدافمان نزدیک تر شده ایم اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این برنامه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان سیمای ملی روبرو شده است و جمع کثیری از مردم درخواست شرکت در این برنامه را برای ما ارسال کرده اند. قائم مقام مدیر شبکه پنج سیما در پایان از تلاش همه عوامل مسابقه آشپزی با مامان قدردانی کرد و به آنها خدا قوت گفت.
‎در ادامه این بازدید مجید خادمی زاده مدیر طرح و برنامه شبکه پنج سیما به اهمیت خلاقیت و نوآوری در تولیدات تلویزیونی اشاره کرد و گفت: برنامه ها از زمان ارائه به شبکه در اتاق فکر شبکه و گروه بررسی دقیق می شوند و پس از جلسات متعدد با اعضای صاحب نظر و عوامل برنامه و تصویب طرح، همزمان با تولید و پخش نظارت بر حسن اجرای طرح انجام
می پذیرد که این دیدار نیز در ادامه ی نظارت و ارتباط مؤثر با عوامل تولید آشپزی با مامان بوده که ان شاءالله بینندگان شبکه پنج سیما با تماشای"آشپزی با مامان" با نگاه به نوآوری، خلاقیت و جذابیت این مسابقه خانواده محور در بخش های محتوایی، دکور، میزبانی از حاضرین، جذابیت های رنگی و جلوه های بصری و... در انتقال نظرات و پیشنهادات وحمایت ها به روابط عمومی سازمان و شبکه پنج سیما ما را در هر چه بهتر شدن برنامه ها یاری نمایند.
خادمی زاده افزود: گروه طرح و برنامه شبکه برای تصویب طرح های جدید تمام جزئیات را با دقت و موشکافانه و از نگاه مخاطبان بررسی و تحلیل می کند تا طرح ها و ایده ها با خواست مخاطبان و با سطح کیفی بالا تولید شده و در نتیجه رضایت مخاطبان را به همراه داشته باشد.

آخرین اخبار

تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی لزوم همکاری آموزش و پرورش برای ترویج فرهنگ کتابخوانی کارنامه هنری بازیگر روزگار جوانی «بهروز رضوی» مهمان «پرنیان صدا» می شود بانوان ایرانی پیش از اسلام هم حجاب داشتند مفهوم لقب کریمه چیست؟

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها