مشاهده خبر

تعداد بازدید:13

جزییاتی از وقوع زلزله در ۵۷ کلیومتری مشهد

زارع از پژوهشگاه مرکز زلزله‌نگاری کشور طی تماس تلفنی در برنامه «سلام تهران» پس از وقوع زلزله پنج ریشتری در مشهد، جزییاتی بیان کرد.

زارع از پژوهشگاه مرکز زلزله‌نگاری کشور طی تماس تلفنی در برنامه «سلام تهران»  پس از وقوع زلزله پنج ریشتری در مشهد، اعلام کرد: این زلزله ساعت ۸:۳۲ صبح در ۳۰ کیلومتری قوچان و ۵۷ کیلومتری مشهد، اتفاق افتاد، جایی نزدیک بهمنرز ایران و ترکمنستان که منطقه بسیار لرزه خیزی است.

وی افزود: نمی‌توانیم بگوییم که پیش لرزه بوده یا خود زلزله، چون قبلا هم در این منطقه شاهد رخداد زلزله‌های متوالی بودیم، در مرز خراسان رضوی و خراسان شمالی مردم این منطقه با لرزه‌خیزی آشنا هستند.

زارع تصریح کرد: پیشنهادی به مردم ارائه نمی‌شود، در این شرایط معمولا فقط ساختمان‌های بلند تکان‌های شدید می‌خورند در شهر قوچان، شیروان و بجنورد کمتر ساختمان‌های بلند داریم، پیشنهادمان این است که مردم خودشان را در موقعیت‌های خطرناک قرار ندهند.

آخرین اخبار

"سلام تهران" در عید ربیع تماشایی ترین سینمایی را به تماشا بنشینید برادران در هفته وحدت تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها