مشاهده خبر

تعداد بازدید:21

تولیدکنندگان با چه موانعی بر سر راه تولید مواجهند

بررسی 7 خان رستم تولیدکننده داخلی در برنامه شهربرگ

سری جدید برنامه شهربرگ به تهیه کنندگی احسان میزرا ابوالحسنی، کارگردانی غلامرضا حیدری  و اجرای کیوان نقره کار هر هفته دوشنبه ها ساعت ۱۶ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. 
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در فصل جدید شهر برگ ضمن بیان مشکلات و موانع بر سر راه تولید و اشتغال، راه کار های مناسب برای برطرف کردن این موانع نیز تبیین می شود. 
این برنامه می کوشد ضمن شنیدن تجربه افراد موفق، دغدغه های آنان را نیز در حوزه تولید به گوش مسئولین برساند. گفتنی است سوژه های این برنامه، متنوع و از شهرهای مختلف تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و ... انتخاب شده اند. 
یادآور می شود شهر برگ با هدف برنامه سازی در حوزه تولید و اشتغال بیش از 4 سال است که درگروه سیاسی شبکه تهران، تهیه، تولید و پخش می شود.
ترتیب این سری 15 قسمتی بر اساس نیازهای یک تولیدکننده برای شروع کار، شکل گرفته است. بنابراین از تحقیق و پژوهش پیش از شروع کار تا سرمایه گذاری، کسب مجوز، نیروی انسانی، مواد اولیه، کسب نشان استاندارد، شبکه توزیع و ... از دغدغه هایی بود که تیم تحقیقاتی شهربرگ به آن رسید.

آخرین اخبار

"سلام تهران" در عید ربیع تماشایی ترین سینمایی را به تماشا بنشینید برادران در هفته وحدت تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها