مشاهده خبر

تعداد بازدید:35

معرفی تاریخچه انستیتو پاستور ایران در برنامه" تهرانگرد"

برنامه " تهرانگرد" این هفته پنجشنبه 11 شهریور ساعت ۲۰ با هدف معرفی انستیتو پاستورایران از قاب شبکه پنج تماشایی می شود و مخاطبان را با تاریخچه این موسسه تحقیقاتی ، تولیدی، خدماتی و آموزشی آشنا می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، عوامل تولید برنامه" تهرانگرد "با حضور در انستیتو پاستور ایران گزارشی کامل از روزهای اولیه تاسیس این موسسه تا ماجرای محلول های پنی سیلین در فلاسک های یخ را تقدیم نگاه بینندگان خواهند کرد.

بررسی امکانات ورزشگاه تختی تهران در رشته‌های تنیس، فوتبال و بدمینتون بخش دیگری از تهرانگرد این هفته است.

همچنین برنامه تهرانگرد، به موزه «گوهر و آرایه‌های ادبی» رفته است و از ساخت جواهرات در دوران هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان مستندی تهیه کرده است و در بخش هنری حامد دولت مرادی رویدادهای هنری تهران را مرور می نماید.

"تهرانگرد"کاری از گروه تهران و شهروندی به تهیه کنندگی سجاد مشحون و با اجرای ساسان گلستانه پنجشنبه ۱۱ شهریور ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

"سلام تهران" در عید ربیع تماشایی ترین سینمایی را به تماشا بنشینید برادران در هفته وحدت تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها