مشاهده خبر

تعداد بازدید:21

«شهر امن» برنامه ای که به سوالات تصادفی پاسخ می دهد

برنامه «شهر امن» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی با موضوع آموزش شهروندان هنگام بروز تصادفات روی آنتن شبکه پنج می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این برنامه گفت: بسیاری از رانندگان بعد از وقوع انواع تصادف نمی دانند، چه اقدامی باید انجام دهند و همین مسئله باعث اضطراب، دلهره و وقوع اتفاقات بعدی خواهد بود.

وی ادامه داد: در برنامه تلویزیونی «شهر امن» با درخواست مکرر مخاطبین این موضوع را بررسی می کنیم تا مخاطبان بدانند بعد از حادثه تصادف در معابر مختلف با هر حجمی از حادثه چه اقدامی باید انجام دهند.

احمدی اظهارداشت: سرهنگ مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با بررسی این مسئله در برنامه روز یکشنبه به شرایط استفاده از خدمات بیمه طراحی کروکی حضور پلیس سر صحنه و حفظ یا بر هم زدن صحنه تصادف خواهد پرداخت.

برنامه «شهر امن» روز یک شنبه و سه شنبه با اجرای صدیقه مرادی روی آنتن شبکه 5 سیما می رود.

آخرین اخبار

"سلام تهران" در عید ربیع تماشایی ترین سینمایی را به تماشا بنشینید برادران در هفته وحدت تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها