مشاهده خبر

تعداد بازدید:60

قصه های "زن زندگی مرد زندگی" در شبکه پنج

مجموعه تلویزیونی " زن زندگی مرد زندگی " به تهیه کنندگی رضا جودی و کارگردانی غلامرضا رمضانی و مسعود شاه محمدی از دوشنبه اول شهریور ماه ساعت 23 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مجموعه تلویزیونی به قلم فهیمه سلیمانی در ژانر کمدی اجتماعی در26 قسمت 40 دقیقه ای برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید شده است و هنرمندانی همچون عزت مهرآوران، محمود جعفری، شهین تسلیمی ، لی لی فرهادپور، سروش جمشیدی، نعیمه نظام دوست، خاطره حاتمی، میثم رازفر، رضا یزدانی، سامان دارابی، فرزانه سهیلی، صبا گرگین پور، کتایون بختیاری، آیدا نامجو و... در این سریال ایفای نقش می کنند.

"زن زندگی مرد زندگی" روایت زوجی است که چند سال از زندگی مشترک شان می گذرد و در هر قسمت مخاطب شاهد یک قصه جذاب خواهد بود.

این سریال در فضایی شاد، کمدی و ملودرام به واقعیت های زندگی و اجتماع می پردازد و آن را به ظرافتی خاص توصیف و نقد می نماید.

"زن زندگی مرد زندگی" همچنین روایتگر موضوعاتی نو و مبتنی‌ بر نسل امروز است. موضوعاتی که ضرورت گفتگوی بین زوجین را تاکید می‌کند و از همین رو می‌تواند در قالبی طنز، محتوایی آموزنده را نیز برای مخاطب به ارمغان بیاورد.

"ترانه و ارسلان" زوج اصلی داستان، بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترکشان، با وجود تفاوت فرهنگی و برخی مشکلات اما عاشقانه و آرام در کنار هم زندگی می کنند و با گفتگو با یکدیگر مشکلات پیش آمده برای آنها شیرین و خاطره انگیز می شود.

روند داستان در هر قسمت با ورود به یکی از خانواده ها آغاز و در نهایت با مرور خاطرات، خندیدن و گذشتن از آنها در بالکن خانه (که به آن آشیانه می گویند) و محل امنی برای گفتگوی آنهاست به اتمام می‌رسد.

سریال "زن زندگی مرد زندگی" از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 23 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود و تکرار آن روز بعد ساعت 11 صبح، 19 عصر و 2 بامداد روی آنتن می رود.

آخرین اخبار

تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما آخرین قسمت ماهچراغ روی آنتن شبکه پنج واکاوی و تحلیل مدیریت بلایای طبیعی در امریکا تماشای "ساعت گیج زمان" در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها