مشاهده خبر

تعداد بازدید:50

موکب «واحه» در شبکه پنج

ویژه برنامه ترکیبی و گفتگو محور «واحه» به تهیه کنندگی محمد علی کلابی زاده در دهه اول ماه محرم هرشب ساعت 22 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

 دومین قسمت از برنامه «واحه» امشب (چهارشنبه 20 مردادماه) میزبان " محمد مهدی جباری" است (جوانی که در روز عاشورا از کما برگشت و از آن به بعد ... ) و سید محمد جواد شرافت مجری برنامه، گفتگویی متفاوت و شنیدنی با این مهمان برنامه خواهد داشت.
معرفی مهمان از نگاه دیگران، پخش نغمات آیینی، پخش مستند پرتره (ثبت تصاویری از فعالیت های روزمره مهمان برای شناخت بهتر در قالب مستند پرتره)  و فتو کلیپ (عکاسی از جریان تولید و ضبط برنامه) از دیگر بخش های دیدنی و جذاب این برنامه است.
در بخش پایانی برنامه، مقداری از آب سرداب حرم حضرت اباالفضل العباس علیه السلام به عنوان تبرک، در یک بسته بندی شکیل با لوگوی برنامه به میهمان اهدا می شود.
«واحه» کاری از گروه معارف شبکه پنج سیماست که در 13 قسمت 45 دقیقه ای در شب های ماه محرم پخش می شود. این برنامه هر شب میزبان افراد معمولی و شناخته نشده جامعه است که زندگی شخصی آنها با کراماتی شنیدنی از سالار شهیدان امام حسین ( ع) گره خورده است.

آخرین اخبار

تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما آخرین قسمت ماهچراغ روی آنتن شبکه پنج واکاوی و تحلیل مدیریت بلایای طبیعی در امریکا تماشای "ساعت گیج زمان" در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها