مشاهده خبر

تعداد بازدید:580

" او را به دام بینداز"

سینمایی «او را به دام بینداز» به کارگردانی «اینس دا لئون»، دوشنبه ۱۴ تیر ماه ساعت ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه پنج پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این فیلم محصول 2019 اسپانیا در ژانر کمدی است و هنرمندانی همچون لتیسیا دله‌را، آمایا سالامانکا، خاویر ری و مریم هرناندز در آن ایفای نقش کرده اند.

این فیلم روایت زندگی روبرتو و خواهرش است که صاحب یک شرکت ارثیه می شوند. آنها بر سر اداره آن با هم اختلاف نظر دارند و هیچکدام هم از مواضع خود پایین نمی آیند. روبرتو با یک دختر کمدین آشنا می شود و او را استخدام می کند تا حواس خواهرش را پرت کند تا او بتواند به کارش رسیدگی نماید که ...

آخرین اخبار

نقش شهیدان در تبیین فرهنگ انتظار سینمایی "انفجار عظیم" در شبکه پنج تماشای انیمیشن " ایوب نبی (ع) از آنتن شبکه پنج " محمد فیلی " مهمان شب فیروزه ای می شود شکست آمریکا در مقابله با تروریسم جزییاتی از وقوع زلزله در ۵۷ کلیومتری مشهد تله فیلم محبوبه از شبکه پنج تحلیل موضوع نسبت حجاب با آزادی در برنامه "چراغ " فصل سوم "همکار من" روی آنتن شبکه پنج "نبرد با آتش" در شبکه پنج رامین راستاد در عمارت ارگ کلاه فرنگی بیرجند مطالبه‌گری با آوای بینندگان سلام تهران تماشای «خانه کابل» از شبکه پنج تحلیلی بر ناتوانی دولت آمریکا در حل منازعه کره شمالی تولیدکنندگان با چه موانعی بر سر راه تولید مواجهند جاسوس نامرئی در شبکه پنج ماینرها را معرفی کنید و ۲۰ میلیون پاداش بگیرید "سلمان" نون خ امشب به شب فیروزه ای می آید " لارو " روی آنتن شبکه پنج واکاوی موانع تحقق قطع زنجیره بیماری کرونا در برنامه " تهران 20" بازیگر سریال نون خ مهمان امشب شب فیروزه ای معرفی تاریخچه انستیتو پاستور ایران در برنامه" تهرانگرد" تبیین فرهنگ ظهور به روایت " عطر عاشقی " فصل جدید برنامه سلام تهران روی آنتن شبکه پنج «روزگار جوانی» صاحب موسیقی شد تبیین چرایی افول هژمونی رسانه ای آمریکا در شبکه پنج "ماشه مرگ" در شبکه پنج عمارت چهلستون میزبان "شب فیروزه ای" «شهر امن» برنامه ای که به سوالات تصادفی پاسخ می دهد تماشای آن سوی دوربین "جان سخت 4"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها