مشاهده خبر

تعداد بازدید:43

"شب فیروزه ای" از شیراز روی آنتن شبکه پنج می رود

جُنگ زنده و ترکیبی " شب فیروزه ای " امشب شنبه 5 تیرماه از کنار آرامگاه سعدی شیراز شاعر پرآوازه ایران روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما،"شب فیروزه ای" امشب میزبان مهدی فقیه هنرمند پیشکسوت شیرازی در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون و داود مهذبیه خواننده کشورمان خواهد بود.

این برنامه به مدت 4 شب از شیراز مهمان خانه های ایرانیان می شود. سید مرتضی حسینی مجری برنامه شب فیروزه ای با هنرمندان مهمان در برنامه گفتگو می کند.

پخش ترانه های جذاب و شنیدنی در کنار انعکاس ظرفیت های مذهبی، گردشگری، فرهنگی، اقتصادی استان فارس به ویژه شیراز بخش های تماشایی این برنامه است.

«شب فیروزه ای» هر شب از ساعت 22 به مدت ۶۰ دقیقه همزمان از دو شبکه پنج و فارس پخش می شود. این برنامه کاری مشترک از شبکه های پنج سیما و شبکه استانی فارس است که می کوشد شب های گرم تابستان را با حضور خانواده ها در فضا های جذاب و تاریخی شیراز جذاب تر و خاطره انگیز کند.

این برنامه به تهیه کنندگی مهدی نیک روش هر هفته از شنبه تا سه شنبه ساعت 22 مهمان خانه مخاطبان می شود.

آخرین اخبار

تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما آخرین قسمت ماهچراغ روی آنتن شبکه پنج واکاوی و تحلیل مدیریت بلایای طبیعی در امریکا تماشای "ساعت گیج زمان" در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها