مشاهده خبر

تعداد بازدید:218

آشپزی با مامان

مسابقه جذاب و سرگرم کننده" آشپزی با مامان" در فصل تابستان تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مسابقه با رویکرد احیاء ارزش ها و سنت های فراموش شده و تاکید بر تقدس جایگاه مادر در فرهنگ ایرانی– اسلامی در هر قسمت میزبان دو گروه مادر و فرزندان (فرزندان دختر یا پسر در گروه سنی 15تا 45 سال) خواهد بود. در مسابقه آشپزی با مامان پخت یک غذای ایرانی با مواد غذایی ساده و کم هزینه در دستور کار گروه های شرکت کننده قرار می گیرد. گپ و گفت با مادران، چالش ها و آشپزی فرزندان و... از جذابیت های بصری این مسابقه است. وظیفه داوری رقابت ها‌‌، اعلام برند و جایزه نقدی و نفیس هر قسمت برعهده سرآشپز برنامه خواهد بود.

مسابقه" آشپزی با مامان" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی علیرضا سلطانی و کارگردانی محمد رجایی با اجرای ژیلا صادقی مهمان خانه مخاطبان می شود. این برنامه در 52 قسمت از نیمه تابستان روی آنتن می رود.

آخرین اخبار

تماشای بهاران در پاییز کار شعاری در بسط وحدت معنایی ندارد ماجرای تشابه اسمی رضا یزدانی در بازیگری، خوانندگی و کشتی ویژه برنامه های هفته وحدت در شبکه پنج روایتی متفاوت از ماموریت های پلیس در قاب مستند ترازو واکاوی افول جايگاه آمريكا در پیمانهای بین المللی تماشای چرخه حیات حیوانات از قاب" مستند 5 " ضرورت آموزش سواد مالی از سنین کودکی تبیین تاثیرگذاری پوشش عمومی در جامعه جامعه بدون فرهنگ و هنر فقیر است مهربانو به شبکه پنج می آید واکاوی علل افول نقش آمریکا در تجارت بین المللی تماشای" رنجر تنها" در قاب اسرار سینما تحلیل و تبیین دلایل بدحجابی بانوان در برنامه" چراغ" ناگفته های اسرار" پس از زمین" در شبکه پنج شهرک رنگین کمان در پاییز با آغاز ربیع روزگار جوانی تماشایی می شود خاطره بازی با صداهای ماندگار در شبکه پنج عطر عاشقی از حرم رضوی / تبیین شرایط منتظران از دیدگاه امام رضا( ع) شبکه پنج در سوگ روزهای پایانی صفر حبیب آقا در شبکه پنج تماشای "اشک تابوت" از آنتن شبکه پنج حذف قانون حجاب در جامعه آری یا خیر ؟ تماشای تله فیلم " بعد از سکوت" وقتی آب بندها می شکنند "یونیفرم" روی آنتن شبکه پنج سیما شبهای پاییزی شبکه پنج سیما آخرین قسمت ماهچراغ روی آنتن شبکه پنج واکاوی و تحلیل مدیریت بلایای طبیعی در امریکا تماشای "ساعت گیج زمان" در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها