مشاهده خبر

تعداد بازدید:53

بازدید مدیر شبکه پنج سیما از جشن رمضان

شب گذشته مدیران شبکه پنج سیما و برخی از مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) از پشت صحنه برنامه جشن رمضان بازدید کردند.

در بیست و هفتمین روز ماه مبارک رمضان ، مدیر شبکه پنج سیما به همراه مدیر کل کمیته امداد استان تهران و روابط عمومی کمیته امداد از پشت صحنه برنامه «جشن رمضان» بازدید کردند.

شب گذشته مصادف با بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان مهندس سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما، مهدی کریمی مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج، محمد مهدی نراقیان رئیس مرکز موسیقی صدا و سیما و ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران و حسین زاده مدیر روابط عمومی کمیته امداد از پشت صحنه ی جشن رمضان ۱۴۰۰ بازدید کردند.
مهندس اشناب در این دیدار درباره ارزیابی شبکه از کیفیت برنامه جشن رمضان ۱۴۰۰ گفت: متاسفانه امسال حضور و نفس های گرم مردم را در فضای برنامه نداشتیم، امیدواریم هرچه زودتر تمامی مردم ایران و جهان بدون ماسک نفس بکشند.
وی افزود: شبکه پنج از نقطه شروع خود که بزرگانی مانند آقای مفید زحمت پی ریزی آن را کشیدند، یک شبکه کاملا مردمی بوده است، برنامه جشن رمضان هم آئینه ای است تا مردم خودشان را در آن ببینند، فضائل و مهربانی های ذاتی خود را در بیان و چهره هم نوعان خود نظاره گر باشند. قطعا دوره هایی که مردم هم در برنامه حضور داشتند دوره های درخشانی بوده، اما امسال هم با تلاشی که تیم تهیه، سردبیری و همکاران کمیته امداد انجام دادند، از بین بانک 6 هزار نفره، افرادی را معرفی کردند که انرژی بهتری داشتند و مردمی تر بودند.

مدیر شبکه پنج تاکید کرد: جشن رمضان ۱۴۰۰ تلاش فکری زیادی داشت، با اینکه مردم در این برنامه حضور نداشتند اما رویکرد اصلی شبکه که مردم محور است کاملا در فضای آن حس شد.

سید ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران هم پس از بازدید از پشت صحنه جشن رمضان گفت: بحث اعتمادسازی و تبلیغات یکی از موضوعاتی است که میتواند در افزایش خیرین ما تاثیر داشته باشد، در این راستا هم، رسانه بهترین ابزار برای کمک است. از آنجایی که در این چندسال پوشش رسانه ای خوبی اتفاق افتاده و پویش های مردمی در فضای مجازی هم جا افتاده است، من احساس میکنم نسبت به سال های گذشته رشد خوبی داشتیم که همین باعث شده اعتماد عمومی نسبت به کمیته امداد بالاتر برود و طبیعتا این کارها در اقناع کردن مردم موثر بوده است.


وی درباره نقش برنامه جشن رمضان در معرفی خیرین و کمک به نیازمندان تصریح کزد: سال های سال است که در کمیته امداد هستم، به نظرم هرسال این جشن توانسته، قوام بیشتری داشته باشد و یک برنامه جا افتاده بین آحاد مردم است، به طوری که تا اسم ماه رمضان می آید مردم یاد جشن رمضان می افتند. البته حضور نداشتن مردم در جشن های ما خلاء بزرگی ایجاد کرده اما از آنجایی که مردم به خوبی دنبال کار خیر هستند، به هر طریق کنار ما قرار می گیرند.
وی تاکید کرد: وقتی در جشن رمضان یک کارآفرین یا کسی که از نقطه صفر شروع کرده و به موفقیت رسیده است، معرفی می شود، هم انگیزه برای افراد نیازمند و مشابه او ایجاد می شود و هم جامعه خیرین حاصل زحمات خود را می بیند،در نتیجه حمایت بیشتری می کنند و جابجایی بین افراد مستعد و نیازمند سریع تر اتفاق می افتد.


جشن رمضان ۱۴۰۰ به تهیه کنندگی کاوه امیری و سردبیری فرزانه پزشکی، کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در شب های ماه مبارک رمضان حوالی ساعت ۲۱:۳۰ تقدیم حضور بینندگان می شود.

 

آخرین اخبار

تهرانی‌ها در مصرف گاز خانگی رکورد زدند درآمد هزار میلیاردی یک ادعاست نقش سردار شهید سلیمانی در تسریع افول آمریکا تماشای اسرار سینمایی "اسکویی دو" در شبکه پنج مرکز آمار ایرانیان متولی دهک بندی درآمدی است سایه روشن آمایش جمعیت در بریتانیا راهکارهای عملیاتی برای توسعه مشاغل کوچک و خانگی "گلخونه" شبکه پنج را به تماشا بنشینید در تهران مازوت سوزی نداریم آغاز عملیات احداث بیمارستان قلب شهریار بسیج امروز، بسیج علمی و فرهنگی است مستربین به شبکه پنج می آید «عطر عاشقی» از حرم مطهر رضوی بسیجی بودن منوط به داشتن ظاهر بسیجی نیست ورود "رمزارز"ها به شبکه پنج دولت آقای روحانی اراده‌ای برای تأمین آب زاینده‌رود نداشت/ منتفی شدن استقراض از بانک مرکزی در دولت جدید حمایت امیدوارکننده بسیج و سپاه از بانوان رزمی‌کار تزریق ۱۰۰ میلیون واکسن کرونا طی ۱۰۰ روز بازیکن سابق پرسپولیس در سلام تهران؛ وضعیت سرخ‌پوشان بحرانی نیست/ طارمی دیر آمد و زود رفت اطلاعیه شبکه پنج درخصوص انتشار مطلب موهن فصل سوم سریال خارجی باج روی آنتن می رود ترافیکی که به دپو شهرت دارد و تلفن‌هایی که آنتن نمی‌دهد در "سلام تهران" مطرح شد: تبدیل ایده به محصول در مراکز رشد سپاه محمد رسول‌الله عذر خواهی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از مردم پخش آخرین قسمت و پشت صحنه روزگار جوانی لزوم همکاری آموزش و پرورش برای ترویج فرهنگ کتابخوانی کارنامه هنری بازیگر روزگار جوانی «بهروز رضوی» مهمان «پرنیان صدا» می شود بانوان ایرانی پیش از اسلام هم حجاب داشتند مفهوم لقب کریمه چیست؟

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها