مشاهده خبر

تعداد بازدید:13

روایت جهادگران محله هرندی در برنامه " ما ایرانی ها"

برنامه" ما ایرانی ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی سه شنبه 7بهمن ماه ساعت ۲۲ میزبان "سعید جوادی " جهادگر محله هرندی و فعال حوزه آسیب های اجتماعی است که در این برنامه از اهداف خود در راستای محرومیت زدایی و کاهش معضلات اجتماعی این محله روایت می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، " سعید جوادی" موسس گروه جهادی شهید الله کرم، این روز ها با تعمیر و نوسازی خانه های اهالی بومی منطقه، آموزش خیاطی به بانوان محله برای استقلال مالی در تامین نیازهای زندگی، اجرای برنامه های بازتوانی و آموزش مقابله با اعتیاد و همچنین تولیدو توزیع ماسک رایگان در منطقه هرندی در راستای محرومیت زدایی و کاهش آسیب های محله هرندی فعالیت می کند.

برنامه ترکیبی "ما ایرانی ها"کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می شود .

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

آخرین اخبار

سایه روشن گرانی مسکن امشب سوژه " تهران 20" همکاری سپاه و ارتش در پشتیبانی توپخانه‌ای هژمونی «فجر» با «ققنوس» تقابل دارد تاثیرات شهید تهرانی مقدم در دفاع مقدس "دردسرهای یک همسایه" در شبکه پنج سامان صفاری و جلالی‌تبار جلوی دوربین «روزهای آبی» رفتند امین زندگانی در قرنطینه روز پدر را جشن می گیرد «نوروز در راه است» به فصل دوم رسید جشن پدرانه شبکه پنج سیما فرهنگ و هنر تهران در قاب شبکه پنج از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟ تببین و بررسی چالش های آموزش و پژوهش در بودجه 1400 آقای الف در شبکه پنج روایت دستاوردهای ایران در آزمایش های پیش بالینی در «ما ایرانی ها» مدیریت سهام عدالت سوژه امشب "تهران20" فصل جدید سرقت پول روی آنتن شبکه پنج بازیگر قانون در شبکه پنج پیگیری مشکلات ایثارگران امشب در تهران20 سینما در معرض یک «سرقت»! تماشای" یتیم خانه ایران" از شبکه پنج بازخوانی " وضعیت زندان های ساواک " در برنامه تاریخی سرچشمه "ویلای پر ماجرا" در شبکه پنج فصل جدید برنامه " تهرانگرد " روی آنتن شبکه پنج تبیین مراقبت های ماه رجب در برنامه " عطر عاشقی " مجری به خانه بر می گردیم در شبکه پنج قرنطینه شد «رعد و برق» رمضانی شد تماشای عکس خانوادگی از قاب شبکه پنج چهار بازیگر جدید به «روزهای آبی» پیوستند قرارگاه سرعت در شبکه پنج رونمایی می شود دستاوردهای طرح سلامت الکترونیک در قاب "ما ایرانی ها "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها