مشاهده خبر

تعداد بازدید:27

قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها

برنامه"ما ایرانی ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب ۲۱ دی ماه ساعت ۲۲ میزبان فرهاد حیدری فعال اجتماعی در حوزه درمان اعتیاد است که از فعالیت های و اهداف خداپسندانه خود در این برنامه روایت می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما فرهاد حیدری در حوزه درمان اعتیاد از اولین جرقه کمک به این قشر روایت می کند.

او داستان کارتن خوابی را روایت می کند که به قنادی اش رفته بود و همین مراجعت سر آغاز کمک خیرخواهانه این فعال اجتماعی می شود.

او مدت برای کارتن خواب ها غذا می برد و با دست خالی آرزو داشت یک روز یک کمپ خیلی بزرگ داشته باشد تا بتواند کارتن خواب ها را به صورت کاملا رایگان در آنجا اسکان دهد. اکنون او به آرزویش رسیده و یک کمپ بزرگ دارد که همه کارتن خواب ها را به صورت رایگان بستری می کند.

وقتی کارتن خواب ها پاک می شوند، خودشان به صورت داوطلبانه در کمپ می مانند و آنجا را برای خودشان تبدیل به خانه عشق می کنند.

برنامه ترکیبی "ما ایرانی ها" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه، سه شنبه ساعت ۲۲، پنج شنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

آخرین اخبار

بازخوانی ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی در شبکه پنج رابین هود – طغیانگر در شبکه پنج چگونگی زیارت اهل قبور در آخرین پنجشنبه سال تحلیل و بررسی توزیع سرانه فضای سبز پایتخت در "تهران 20" «نوروز در راه است» از امشب روی آنتن شبکه پنج جدال با خطر در سریال"ضد گلوله" سری جدید تهرانگرد در نوروز روی آنتن می رود شهاب عباسی روی صندلی قرنطینه تبیین وظایف منتظران در برنامه " عطر عاشقی " تماشای فیلم سینمایی " موزه" تبیین مهارت آموزی کودکان کار به روایت " شکلات تلخ" تبیین دستاورد های ملی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) تماشای " خشم" از شبکه پنج سایه روشن گرانی مسکن امشب سوژه " تهران 20" همکاری سپاه و ارتش در پشتیبانی توپخانه‌ای هژمونی «فجر» با «ققنوس» تقابل دارد تاثیرات شهید تهرانی مقدم در دفاع مقدس "دردسرهای یک همسایه" در شبکه پنج سامان صفاری و جلالی‌تبار جلوی دوربین «روزهای آبی» رفتند امین زندگانی در قرنطینه روز پدر را جشن می گیرد «نوروز در راه است» به فصل دوم رسید جشن پدرانه شبکه پنج سیما فرهنگ و هنر تهران در قاب شبکه پنج از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟ تببین و بررسی چالش های آموزش و پژوهش در بودجه 1400 آقای الف در شبکه پنج روایت دستاوردهای ایران در آزمایش های پیش بالینی در «ما ایرانی ها» مدیریت سهام عدالت سوژه امشب "تهران20" فصل جدید سرقت پول روی آنتن شبکه پنج بازیگر قانون در شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها