مشاهده خبر

تعداد بازدید:78

بیان خاطرات با حاج قاسم از زبان همرزمان

"چهل ستون" به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی امشب میزبان سردار چهار باغی می شود.

فصل ششم برنامه تولیدی – ترکیبی"چهل ستون" به تهیه کنندگی محمد حسین سعادتی امشب (شنبه ۱۳ دی) میزبان همرزم حاج قاسم سلیمانی می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سردار چهار باغی  در"چهل ستون" از خاطرات مشترک مهم و گفته نشده خود با حاج قاسم در میدان نبرد سوریه و عراق  می گوید و سردار با لحن شیرین یک گفتگو جذاب را رقم می زند. این گفتگو بیشتر در قالب اتفاقات و ویژگی های حاج قاسم در میدان های نبرد پیش خواهد رفت.
یکی از این اتفاقات خاطره سردار چهار باغی از حاج قاسم بود که به صورت تصادفی در هواپیمایی در خاک سوریه با ایشان روبرو شد و دختری کوچک را در کنار حاج قاسم دید که با پرس و جو از همسفر خود متوجه می شود که زینب خانم دختر حاج قاسم است و... 
برنامه ترکیبی" چهل ستون" کاری از گروه سیاسی شبکه پنج که بخش اصلی آن را گفتگوی گرم و صمیمانه ی جوانان با مسئولان تشکیل می دهد. این برنامه دارای دو بخش موشن گرافیک معرفی مهمان و موضوع برنامه است.

آخرین اخبار

سری جدید تهرانگرد در نوروز روی آنتن می رود شهاب عباسی روی صندلی قرنطینه تبیین وظایف منتظران در برنامه " عطر عاشقی " تماشای فیلم سینمایی " موزه" تبیین مهارت آموزی کودکان کار به روایت " شکلات تلخ" تبیین دستاورد های ملی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) تماشای " خشم" از شبکه پنج سایه روشن گرانی مسکن امشب سوژه " تهران 20" همکاری سپاه و ارتش در پشتیبانی توپخانه‌ای هژمونی «فجر» با «ققنوس» تقابل دارد تاثیرات شهید تهرانی مقدم در دفاع مقدس "دردسرهای یک همسایه" در شبکه پنج سامان صفاری و جلالی‌تبار جلوی دوربین «روزهای آبی» رفتند امین زندگانی در قرنطینه روز پدر را جشن می گیرد «نوروز در راه است» به فصل دوم رسید جشن پدرانه شبکه پنج سیما فرهنگ و هنر تهران در قاب شبکه پنج از کهکشان شبکه پنج چه خبر؟ تببین و بررسی چالش های آموزش و پژوهش در بودجه 1400 آقای الف در شبکه پنج روایت دستاوردهای ایران در آزمایش های پیش بالینی در «ما ایرانی ها» مدیریت سهام عدالت سوژه امشب "تهران20" فصل جدید سرقت پول روی آنتن شبکه پنج بازیگر قانون در شبکه پنج پیگیری مشکلات ایثارگران امشب در تهران20 سینما در معرض یک «سرقت»! تماشای" یتیم خانه ایران" از شبکه پنج بازخوانی " وضعیت زندان های ساواک " در برنامه تاریخی سرچشمه "ویلای پر ماجرا" در شبکه پنج فصل جدید برنامه " تهرانگرد " روی آنتن شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها