مشاهده خبر

تعداد بازدید:44

جاذبه های دیدنی لالون در قاب " تهرانگرد"

برنامه "تهرانگرد "پنجشنبه ساعت 20 به روستای زیبا " لالون" (روستایی در ۱۱ کیلومتری فشم )می رود و جاذبه های تماشایی این روستا را به تصویر می کشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این روستا به دلیل وجود گل‌های فراوان لاله در این منطقه، لاله‌گون نام گرفته بود و در گذر زمان به لالون تغییر نام داده است. طبیعت گردی این هفته تهرانگرد در «لالون» با آموزش نکات طبیعت گردی برای مخاطبان همراه شده است.

"تهرانگرد" بعد از گشت و گذار در طبیعت،همراه با عکاسان بافت قدیمی به سراغ کوچه و محله های قدیمی تهران رفته است تا تاریخ تهران و محله هاش را در عکس های قدیمی رصد کند.

بوستان آب، جاذبه دیگری پایتخت این هفته از قاب تهرانگرد تماشایی می شود.

«تهرانگرد» کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی سجاد مشحون است که بصورت هفتگی هر پنج شنبه ساعت ۲۰ روی آنتن می رود و بعد از اخبار ایران و جهان ساعت 24 و روز بعد ساعت 13 بازپخش خواهد شد.

آخرین اخبار

تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها