مشاهده خبر

تعداد بازدید:27

جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند

مخترع ماشین‌های کنترل عددی، در برنامه صبحگاهی شبکه پنج بر انتقال مراکز رشد به پایگاه‌های بسیج مساجد تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ در بخشی از برنامه "یه روز تازه" که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، بخشی از برنامه از پادگان ولیعصر سپاه محمد رسول‌الله(ص) روی آنتن می‌رود.

رضا بشارتی گفت: یکی از اختراعات بنده در حوزه ماشین‌های کنترل عددی است. ماشین‌هایی که تولید را در پارامترهای کیفیت، کمیت، دقت و ظرافت ساپورت می‌کنند. ماشین‌های قدیم، دستی و وابسته به پارامترهای انسانی بود و وقتی این پارامترها در طول روز تغییر می‌کند، دقت، کمیت و سرعت هم کاهش پیدا می‌کند.

وی افزود: ماشین‌های کنترل عددی به وسیله کامپیوتر می‌توانند پارامترها را کنترل کنند. امروزه تمام دنیا وابسته به این ماشین‌هاست.

این مخترع با بیان اینکه یکی از مواردی که دولت هم به آن توجه می‌کند، بحث رشد در صنایع است، اظهار کرد: در مراکز آموزشی دانشگاه‌ها، سپاه و بسیج یک سری محدودیت‌هایی داریم، بنابراین اگر بتوانیم این مراکز رشد را به پایگاه‌های بسیج مساجد منتقل کنیم، می‌توان طیف وسیعی از جوانان و نوجوانان مستعد را شناسایی و جذب کرد.

گفتنی است " یه روز تازه " کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که با اجرای وحید رونقی و فریبا باقری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ تا ۱۰ صبح روی آنتن می‌رود.

آخرین اخبار

گران فروشی در فروشگاه های زنجیره ای آری یا خیر؟ سیاوش مفیدی در قرنطینه شبکه پنج تبیین نقش انقلاب اسلامی در زمینه سازی ظهور تماشای بهاران بررسی آخرین وضعیت خصوصی سازی سرخ آبی ها سایه روشن پیام رسان های خارجی در تهران 20 روایت جهادگران محله هرندی در برنامه " ما ایرانی ها" مردم آمل بدون رسانه دشمن را شناختند تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها