مشاهده خبر

تعداد بازدید:36

محدودیتها تا شناسایی ناقلان ادامه دارد

سخنگوی وزارت بهداشت در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما، اعمال محدودیت ها را برای کاهش مبتلایان و بستری های کرونایی ضروری دانست و شبهات استعفا و اخراج دو معاون وزیر را توضیح داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط تلفنی با برنامه " یه روز تازه" درباره اعمال محدودیت های جدید در شهرها گفت: بحث محدودیت ها از جانب وزارت بهداشت پیشنهاد می شود و اجرا و نظارت آن بر عهده وزارت کشور، نیروی انتظامی، استانداران، فرمانداران و... در شهرهاست.

وی افزود: اما آنچه که باید گفت این است که در ۴۳ شهری که محدودیت ها اعمال شد، با کاهش تعداد مبتلایان و بستری های کرونایی مواجه بودیم. محدودیت های اخیر هم بابت رسیدن به همین نتیجه در تهران و دیگر شهرهای قرمز است، تلاش شده تا با منع رفت و آمدهای شبانه، از دورهمی های خانوادگی ممانعت به عمل آید.

لاری پیرامون انتشار اطلاعات بیماران کرونایی ایران در خارج از کشور، اختلاف دکتر ملک زاده و وزیر بهداشت و... گفت: اختلاف نظر بین یک وزیر با معاون یا مسئولان زیردستش یک امر طبیعی است و ممکن است در تمامی ارگان ها وجود داشته باشد اما چون اخبار وزارت بهداشت این روزها به شدت پیگیری می شود، این مسئله شدت بیشتری گرفت.

وی ادامه داد: جناب دکتر ملک زاده به عنوان یک پژوهشگر مطرح برای همگان شناخته شده هستند و به دلیل ارتباط خوبی که ایشان با تمامی کشورهای دنیا دارند ما هم مجاز شدیم یکسری از تحقیقات را روی بیماران خود انجام دهیم. حواشی به وجود آمده به هیچ وجه صحت ندارد و ارتباطی هم به دکتر ملک زاده ندارد.

گفتنی است " یه روز تازه" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که با اجرای وحید رونقی و فریبا باقری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ تا ۱۰ صبح روی آنتن می رود.

آخرین اخبار

گران فروشی در فروشگاه های زنجیره ای آری یا خیر؟ سیاوش مفیدی در قرنطینه شبکه پنج تبیین نقش انقلاب اسلامی در زمینه سازی ظهور تماشای بهاران بررسی آخرین وضعیت خصوصی سازی سرخ آبی ها سایه روشن پیام رسان های خارجی در تهران 20 روایت جهادگران محله هرندی در برنامه " ما ایرانی ها" مردم آمل بدون رسانه دشمن را شناختند تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها