مشاهده خبر

تعداد بازدید:17

روایت زندگی سه نوجوان فوتبالیست در " شکلات تلخ "

برنامه "شکلات تلخ" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته شنبه ( 17 آبان ماه) با محوریت تبیین و تشریح مهارت آموزی و داستان علاقه کودکان کار به ورزش فوتبال ساعت 13:30 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبي احمدي تهيه كننده " شکلات تلخ " درباره این قسمت این برنامه تلویزیونی گفت: به بهانه آغاز لیگ برتر و مسابقات فوتبال، فضای این برنامه فوتبالی می شود و قرار است در حوزه مهارت آموزی به کودکان کار، یکی از علائق این بچه ها یعنی رشته ورزشی فوتبال بپردازیم.

احمدی ادامه می دهد؛ قطعا یکی از راهکار های موثر در فاصله گرفتن بچه های کار از امور کاذب بر سر معابر و ... مهارت آموزی و استعداد یابی این افراد است که بی تردید در آینده و تعیین مسیر زندگی این افراد بسیار موثر است.

در این برنامه داستان زندگی سه نوجوان کار که هر سه به ورزش فوتبال علاقه مند هستند و مسیر زندگی شان تغییر می کند، روایت می شود و...

برنامه “شکلات تلخ” با اجرای مهدی اسماعیل تبار روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 13:30 و یکشنبه و چهارشنبه حوالی 00:30 بامداد به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

گران فروشی در فروشگاه های زنجیره ای آری یا خیر؟ سیاوش مفیدی در قرنطینه شبکه پنج تبیین نقش انقلاب اسلامی در زمینه سازی ظهور تماشای بهاران بررسی آخرین وضعیت خصوصی سازی سرخ آبی ها سایه روشن پیام رسان های خارجی در تهران 20 روایت جهادگران محله هرندی در برنامه " ما ایرانی ها" مردم آمل بدون رسانه دشمن را شناختند تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها