مشاهده خبر

تعداد بازدید:33

قطعا لیگ بیستم جمعه شروع می شود

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: لیگ فوتبال از روز جمعه، 16 آبان شروع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفتگوی تلفنی با برنامه یه روز تازه اعلام کرد: به طور قطع لیگ بیستم از روز جمعه 16 آبان آغاز خواهد شد و تمامی تیم ها برای شروع این رقابت ها آمادگی کاملی دارند.

مهدی در رابطه با شروع لیگ بیستم گفت: طبق برنامه ریزی قبلی رقابت های لیگ بیستم تمامی ورزشکاران و تیم ها آمادگی لازم را دارند. شرایط را در ورزشگاهها برای تیم ها فراهم کرده ایم. امروز یک وبینار آموزشی با مسئولین برگزاری مسابقات برای انجام بهتر پروتکل ها برگزار خواهیم کرد. امیدواریم که بتوانیم مثل سال گذشته، مسابقات را به خوبی برگزار کنیم.

وی در مورد اینکه ناظر داوری پس از بازی باید با داور مسابقه جلسه برگزار کند و داور مسابقه ممکن است به بلیط پرواز نرسد، توضیح داد: بطور کلی بحث مدیریت برنامه داورها از جمله ایاب و ذهاب، پرواز و رفت و آمدها و برنامه ریزی برای گرفتن بلیط به عهده دپارتمان داوری است و سازمان لیگ هیچ دخل و تصرفی در این زمینه ندارد. اما در بعضی از شهرستانها حتی اگر بلیط آخرین پرواز آن روز برای داوران گرفته شود، رسیدن به پرواز سخت است. اگر می توان در این زمینه می توان شرایط بهتری ایجاد کرد، مسئولین دپارتمان داوری می توانند اقدامی کنند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: 95 درصد داوران برای قضاوت بازی های لیگ برتر، روز قبل از مسابقه به شهر محل بازی می رسند و از حداقل زمان ممکن برای حضور پیش از بازی را دارند. اینکه گفته می شود داوران در روز بازی، به شهر محل دیدار می رسند، اطلاعات ناکافی و غلطی است. این مسئله ممکن است برای لیگ های آماتور باشد که از داوران شهرهای اطراف انتخاب می شود.

مهدی در مورد بحث مجوز حرفه ای تیم ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در رابطه با لیگ مجوز ملی داریم که از اوایل بهمن ماه امسال رسما کلید می خورد و در رابطه با لیگ تصمیم گیری می شود. مجوزهای ملی که تاکنون صادر شده بدون دخل و تصرف در لیگ داخلی بوده و صرفا به واسطه حضور در لیگ قهرمانان آسیا بوده است.

وی ادامه داد: تا شب گذشته نیز مدارک تیم ها مورد ارزیابی و رسیدگی قرار می گیرد. نقاط ضعف تیم ها برای آخرین بار به آنها اطلاع داده شد. فرصت تیم ها تمام شده است و اکنون زمان رسیدگی و اصلاح مدارک است. احیانا اگر از لحاظ شکلی و مدارکی مشکلی داشته باشند، به آنها کمک می کنیم تا اشکالات خود را اصلاح کنند و نهایتا گزارش ما تقدیم کمیته بعدی می شود تا تصمیم نهایی در این زمینه گرفته شود.

برنامه یه روز تازه کاری است از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما که از ابتدای هفته تا روز چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۹ صبح به مدت ۱۲۰ دقیقه پخش می‌شود.

آخرین اخبار

گران فروشی در فروشگاه های زنجیره ای آری یا خیر؟ سیاوش مفیدی در قرنطینه شبکه پنج تبیین نقش انقلاب اسلامی در زمینه سازی ظهور تماشای بهاران بررسی آخرین وضعیت خصوصی سازی سرخ آبی ها سایه روشن پیام رسان های خارجی در تهران 20 روایت جهادگران محله هرندی در برنامه " ما ایرانی ها" مردم آمل بدون رسانه دشمن را شناختند تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها