مشاهده خبر

تعداد بازدید:18

مخاطرات مشاغل سخت کودکان کار به روایت "شکلات تلخ "

برنامه تلویزیونی"شکلات تلخ"به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته (سه شنبه 29 مهرماه) ساعت 13:30 برای بررسی، واکاوی و به تصویر کشیدن مخاطرات فعالیت های طاقت فرسا و سخت برای کودکان مثل: کوره پزخانه، بازار و مراکز فروش روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان، شکلات تلخ این بار در میان کودکانی و نوجوانانی می رود که فال و گل نمی فروشند، شیشه پاک نمی کنند و اسپند دود نمی کنند.

وی تصاویری از کودکانی را نشان می دهد که با کارهای سخت و طاقت فرسا مثل باربری امرار معاش می کنند و قصد دارد مخاطرات مرتبط با زندگی این کودکان را تبیین و ابعاد مختلف شرایط خاص زندگی آنها را بررسی نماید.

این برنامه مشاغل سخت را از یک سو و مخاطرات حاشیه ایی زندگی کودکان کار را از سوی دیگر بررسی خواهد کرد. لذا دوربین مستند"شکلات تلخ" به مراکز خرید، کوره های آجر پزی و ... می رود و داستان تلخ زندگی کودکان کار را در ابعاد مختلف روایت می کند.

دکتر فرید براتی سده کارشناس آسیب های حوزه کودک کار، دکتر فرید معاون اجتماعی سازمان سازمان بهزیستی کشور، دکتر علی گو مدیر کل آسیب دگان اجتماعی بهزیستی کشور پیرامون موضوع این برنامه به بررسی و تحلیل خواهند پرداخت.

برنامه "شکلات تلخ"کاری از گروه اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی است که با اجرای مهدی اسماعیل تبار روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 13:30 و یکشنبه و چهارشنبه حوالی 00:30 بامداد ، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

ترور مجازات ملتی است که تحریم بر آنها اثر نکرده است بررسی طرح های مجلس برای صیانت از حقوق ملت ایران همدلی با سربازان وطن در قاب ما ایرانی ها آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " دایره تصادف و فرار" باشید مدقالچی صدای ماندگار دوبله مهمان ویژه برنامه " به خانه بر می گردیم" اعتراض در سینمای ایران با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا حماسه سازان واقعی عصر ظهور به روایت " عطر عاشقی" نقش بسیج در مدیریت بیماری کرونا وقف جوانی برای احیای طبیعت به روایت " ما ایرانی ها" مدیریت شهری و خدمات آنلاین زیر ذره بین "تهران 20" جوانان مستعد باید در مساجد شناسایی شوند تصویربرداری «رعد و برق» از ۷۰ درصد گذشت محدودیتها تا شناسایی ناقلان ادامه دارد قاب پاییزی تهران در تهرانگرد تبیین ویژگی های منتظران در برنامه «عطر عاشقی» فرشته نجات جاده ها در برنامه " ما ایرانی ها " ایلجیما در قاب شبکه پنج سیما رئیس دانشگاه آزاد امشب مهمان " تهران 20" می شود روایت وحید جلیلی از سینمای دهه 90 پخش مینی سریال قربانی از شبکه پنج آخر هفته با فیلم سینمایی " آنفلوآنزا " آقای ایمنی مهمان شبکه پنج می شود بازخوانی تغییر ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق در برنامه "سر چشمه " تبیین شباهت های انقلاب اسلامی و جامعه مهدوی(عج) واکاوی و تحلیل مهارت آموزی کودکان کار در " شکلات تلخ " تماشای مینی سریال "وقتی آنها ما را می بینند" در شبکه پنج شکلات تلخ به طعم حسرت کودک کار تعطیل دو هفته ای برای قطع انتقال کرونا آری یا خیر؟ روایت زندگی سه نوجوان فوتبالیست در " شکلات تلخ " آخر هفته بیننده فیلم سینمایی " خشم " باشید

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها