مشاهده خبر

تعداد بازدید:59

فصل دوم همکار من از امروز تماشایی می شود

گروه اقتصاد شبکه پنج سیما با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب "مد ظله العالی" درباره شعار سال (جهش تولید) و اهمیت به کانون خانواده و اقتصاد خانواده، فصل دوم ویژه برنامه‌ی تلویزیونی همکار من را در راستای حمایت از کسب و کار های خانوادگی تهیه، تولید و پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، حمایت از خانواده و كسب و كارهای خانوادگی، كمك به رونق تولید و تولید ملی، حمایت از نخبگان و ترغیب جامعه به عملی كردن ایده های نو و خلاقانه، استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از تولید ملی و... از رویکردهای مهم این برنامه است، که فصل دوم برنامه سعی در به ثمر رساندن این رسالت مهم دارد.

هر قسمت از این برنامه با پرداختن به موضوع خانواده و اقتصاد خانواده، کسب و کار های خانگی و صنعتی را معرفی و تبیین می کند و اهمیت موضوع خانواده، موفقیت، تلاش، اتحاد بین اعضای خانواده برای رسیدن به موفقیت ها را تبیین و تشریح خواهد کرد.

"همکارمن" نکات مفید و کلیدی برای شروع یک کسب و کار را به مخاطبان آموزش و تشریح می کند و مستند های جذابی از افراد که به کسب و کار موفقیت آمیز خانگی رسیده اند را به تصویر خواهد کشید.

برنامه " همکار من" به تهیه کنندگی محسن سال افزون و اجرای مژده خنجری سه شنبه‌ها ساعت 16 پخش و روز بعد ساعت 13:30 بازپخش می شود.

آخرین اخبار

آیا قانون خدمت اجباری سربازی اصلاح خواهد شد؟ روایت زندگی و شهادت شهید محمدی در برنامه "یه روز تازه" روایتی از چگونگی تاسیس سپاه پاسداران در روزهای ابتدایی انقلاب "چهل ستون" میزبان فرمانده سابق پدافند هوایی ارتش می شود نقش امنیت در زمینه سازی ظهور به روایت" عطر عاشقی" تماشاخانه شبکه پنج در روزهای ابتدایی آبان ماه تماشای طبیعت بکر و زیبای روستای لزور از قاب تصویر" تهرانگرد نقد و بررسی روز های نارنجی در شبکه پنج بیشتر جرایم سایبری اقتصادی است عوامل رشد خلاقیت کودکان به روایت" ما ایرانی ها" "راه ماندگار" در شبکه پنج مخاطرات مشاغل سخت کودکان کار به روایت "شکلات تلخ " تخلفات ساکن باعث کندی حرکت و برهم خوردن نظم ترافیکی می شود فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در برنامه "یه روز تازه:" بیننده برنامه های جدید شبکه پنج سیما باشید «ما ایرانی ها» با خنده به استقبال اولین شب ربیع الاول می رود فیلم های سینمایی شبکه پنج در روزهای پایانی صفر بررسی حواشی سرخ آبی های پایتخت چگونگی تشکیل جهاد سازندگی در برنامه سرچشمه امسال پاییز خشک‌تری را نسبت به سال‌های گذشته پیش‌رو داریم با برنامه های ویژه شبکه پنج در روزهای پایانی ماه صفر به سوگ می نشینیم معرفی کتاب «پس از بیست سال» در "یه روز تازه " گرامیداشت شهدای شناسایی شده خان‌طومان در برنامه "یه روز تازه" مافیای کودکان کار در قاب شکلات تلخ شاعران آیینی میهمان شبکه پنج می شوند معرفی کتاب نمایشنامه مصری "سِفر خروج" در برنامه یه روز تازه بررسی اصالت کودک کار در "شکلات تلخ" شما هم به تماشای سینمای مجیدی دعوتید آخرین وضعیت املاک مدیریت شهری زیر ذره بین " تهران 20" بازپخش گفتگوی حجت الاسلام حسینیان در برنامه سرچشمه شبکه پنج

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها