مشاهده خبر

تعداد بازدید:39

نذر خون و اهدای پلاسمای در روزهای کرونایی

برنامه "به خانه بر می گردیم" امروز ( چهارشنبه 24 مردادماه ) در بخش پزشکی به دو موضوع مهم نذر خون و اهدای پلاسمای خونی در روزهای شیوع بیماری کرونا می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر محمدرضا مهدی‌زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران با حضور در استودیویی برنامه به خانه برمی گردیم درباره دو موضوع مهم با توجه به شرایط بیماری کرونا و کمبود منابع خونی کشور برای مخاطبان صحبت خواهد کرد.

به گفته دکتر مهدی‌زاده موضوعاتی همچون اهدای پلاسمای خون و نذر خون در این شرایط اهمیت خاصی برای این سازمان و کادرهای درمانی پیدا کرده است.

همچنین دکتر راحله علیمرادزاده متخصص طب سالمندی موضوع این هفته خود را به چالش‌های مراقبتی سالمندان اختصاص داده؛ تا هم این قشر و فرزندانشان اطلاعات لازم را کسب کنند.

اما در میز هنری امروز فاطمه زارع آموزش دوخت کیسه نان را برای بینندگان در نظر گرفته تا در روزهای کرونایی و آلودگی‌های موجود و همینطور برای استفاده کمتر از پلاستیک و آلودگی‌های زیست‌محیطی یک آموزش کاربردی را یاد دهد. در آشپزخانه امروز معصومه عیوضی قرار است ماکارونی با روغن زیتون و تخم‌مرغ آموزش دهد.

بنابر گفته شورای سردبیری برنامه به خانه بر می‌گردیم بینندگان می‌توانند سوالات خود را پیرامون مباحث امروز در سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۱۳ مطرح و یا فضای مجازی برنامه bekhanebarmigardim@ مطرح و در میان بگذارند.

برنامه به خانه بر می‌گردیم امروز حوالی ساعت ۱۶:۴۵ با اجرای محمد نظری و زینب پورابراهیم بر روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت

آخرین اخبار

تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها