مشاهده خبر

تعداد بازدید:1252

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج

مسابقه تلویزیونی و زنده "بر خط شو" از عید قربان تا عید سعید غدیر خم به برندگان پویش"غدیری ام" هر شب به قید قرعه دو قطعه طلای منقش به نام مبارک امیرالمومنین علیه السلام هدیه می دهد.

محسن سال افزون تهیه کننده مسابقه بر خط شو در گفتگو با خبرنگار شبکه پنج سیما گفت: به مناسبت عید سعید غدیر خم و ترویج فرهنگ غنی غدیر، "مسابقه زنده برخط شو" با همکاری ستاد غدیر استان تهران، هر شب در بخشی از برنامه به صورت اختصاصی، سوالهای متفاوتی را با موضوع واقعه غدیر مطرح می کند و مخاطبان تا پایان برنامه فرصت دارند تا جواب صحیح را به برنامه ارسال کنند.

وی افزود: "بر خط شو" هر شب به قید قرعه به دو نفر از برندگان سوال برنامه که در ابتدای مسابقه مطرح می شود، دو قطعه طلای منقش به نام مبارک امیرالمومنین (ع) تقدیم می کند.

سال افزون تاکید کرد: این اقدام خوشبختانه با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه شده است و این هدیه ویژه عید غدیر به مخاطبان بی شمار برنامه است که داوطلب شرکت در مسابقه بر خط شو هستند.

،"مسابقه برخط شو" که هر هفته از شنبه تا چهار شنبه ساعت 21:30 با اجرای متفاوت مهسا ایرانیان روی آنتن می رود، کاری است از گروه تهران و شهروندی به تهیه کنندگی محسن سال افزون و پژمان رنجبر است.

آخرین اخبار

تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها