مشاهده خبر

تعداد بازدید:61

بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه

همزمان با ایام عرفه و سالروز حرکت کاروان حسینی(ع) از مدینه به کربلا، مستند "حسین سیدالشهدا(ع)" امروز سه شنبه 7 مردادماه ساعت 14از شبکه پنج پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجموعه مستند حسین الشهدا(ع) به تهیه کنندگی و کارگردانی سید رائد امیری تهرانی در 13 قسمت تهیه و تولید شده است.

یک قسمت از این مجموعه که ویژه ی حرکت کاروان حسینی(ع) است، امروزمصادف با سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) روی آنتن می رود و سایر قسمتها در ایام محرم و صفر روانه آنتن خواهد شد.

دراین مستند که برای بررسی قیام امام حسین (ع) تهیه و تولید شده است، با شخصیت‌های برجسته ی جهان اسلام گفتگو خواهد شد. همچنین حضوراساتید برجسته حوزه و دانشگاه همچون: حجت‌الاسلام طائب، حجت‌الاسلام جاودان، شیخ خالدالملا"اسلام‌شناس عراقی"، لزلی هزلتون "نویسنده و روانشناس" و... در این مستند گفتنی است.

شایان ذکر است برای تهیه این مستند ضمن بهره بردن از تصاویر گرافیکی کربلا و منابع معتبری چون: موسوعه کلمات امام حسین (ع)، درس‌های عاشورا، مقتل جامع سید الشهدا (ع)، به چند کشورغربی و اسلامی سفر نیز سفر شده است تا با اندیشمندان این کشورها گفت‌و‌گو شود.

مستند "حسین سید الشهدا" به همت گروه خانواده شبکه پنج امروز به مدت 30 دقیقه روی آنتن می رود.

آخرین اخبار

تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها